Virtual CD 8.0.6 za darmo

Dodał: admin marzec - 20 - 2010

virtualcd8 Dzisiaj do wzięcia zupełnie legalne i bezpłatne klucze licencyjne uprawniające do używania pełnych wersji programu Virtual CD 8.0.6. Wprawdzie nie jest to wielka okazja, ponieważ produkt będący przedmiotem tej oferty jest wersją niższą o 2 oczka od aktualnie dostępnej w sprzedaży 10 już wersji programu Virtual CD. Nie mniej jednak poniższa promocja pozwala na bezpłatne zapoznanie się z funkcjonalnością wspomnianej aplikacji. Wartość rynkowa obecnie dostępnej w sprzedaży wersji Virtual CD to 30 euro.

Virtual CD 8 jest aplikacją pozwalającą na utworzenie w systemie wirtualnego napędu CD/DVD. Pozwala to na podmontowanie obrazów płyt, które dla systemu operacyjnego będą widoczne tak, jakby znajdowały się w fizycznym napędzie optycznym. Dzięki temu możemy korzystać z naszych ulubionych gier, aplikacji  oraz filmów bez każdorazowego sięgania po płytę CD lub DVD. Nie trzeba nikogo przekonywać, że zredukowanie liczby użyć oryginalnego nośnika wpływa na wydłużenie jego żywotności, a co za tym idzie, cieszenia się ulubionymi płytami przez długi czas. Virutal CD pozwala na utworzenie aż 23 wirtualnych napędów.

W jaki sposób zdobyć Virtual  CD 8 za darmo?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę promocji i poprawnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Klucz zostanie przesłany na podany adres e-mail.

http://www.virtualcd-online.com/vcd/apps/promotion/dennis09/index.cfm?lg=0
(skopiuj i wklej)

Następnie pobierz plik instalacyjny programu korzystając z linku poniżej.

http://www.virtualcd-online.com/vcd/apps/download/vcddownload.cfm?lg=0&Vers=VCD8 (skopuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.