Zemana Antilogger na rok za darmo!

Dodał: admin marzec - 13 - 2010

zemana-antilogger Szybka promocja w której do zgarnięcia jest bardzo ciekawe oprogramowanie. Przedmiotem tej promocji jest bowiem aż roczny klucz licencyjny, dzięki któremu będziecie mogli całkowicie legalnie używać programu Zemana Antiloggerprzez rok. A wszystko to oczywiście bez potrzeby wydawania chociażby kilku groszy. Promocja ta została przygotowana wspólnie przez Softpedię oraz producenta programu, firmę Zemana. Rynkowa wartość tej aplikacji to 34$.

Zemana Antilogger jest programem, pomagającym w zabezpieczeniu komputera przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Aplikacja ta specjalizuje się w wykrywaniu i ochronie przed oprogramowaniem szpiegującym zdolnym do wykradania poufnych danych, takich jak loginy i hasła do banków, portali społecznościowych itd. Zemana Antilogger na bieżąco monitoruje pracę wszystkich uruchomionych w komputerze programów, by w porę ostrzec nas a także zneutralizować niebezpieczne oprogramowanie.

Warto dodać, że chociaż program ten jest jeszcze stosunkowo mało znany w Polsce, to za granicą jest uznawaną i cenioną przez wielu użytkowników aplikacją pomagającą zachować bezpieczeństwo w sieci.

Jak zdobyć roczną licencję na Zemana Antilogger?

Należy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku Download Now.

http://www.zemana.com/softpedia/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.