Ashampoo Snap 3 za darmo!

Dodał: admin czerwiec - 22 - 2010

Pashampoo-snap o dłuższej przerwie ponownie gościmy na blogu oprogramowanie pochodzące od znanego tu producenta – firmy Ashampoo. Tym razem będziemy mieli możliwość powiększenia kolekcji pełnych wersji programów za darmo o oprogramowanie służące do tworzenia zrzutów ekranu. Przedmiotem promocji jest bowiem pełna wersja aplikacji Ashampoo Snap 3. Producent tego programu zdecydował się udostępnić wspaniałomyślnie najnowszą wersję owej aplikacji całkowicie bez opłat na swojej stronie internetowej. Standardowa cena programu to ok. 20$.

Ashampoo Snap 3 to proste i wygodne narzędzie do robienia zrzutów ekranowych. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu to przyjrzyjmy się bliżej Ashampoo Snap 3.

Po uruchomieniu program ukrywania się w trayu lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przysicku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 3 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 3 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Program zawiera również dodatkowe funkcje dzięki którym na przechwycony zrzut ekranowy będziemy mogli w kilka chwil nałożyć różne efekty graficzne. Producent aplikacji chwali się, że jest ona bardzo prosta w obsłudze, a dzięki temu praca z nią jest bardzo efektywna i pozwala w kilka chwil uzyskać zamierzone efekty.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 3 za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz. W zasadzie obowiązkowe jest jedynie podanie adresu e-mail. Jeśli nigdy nie korzystaliście z promocji przygotowanych przez Ashampoo przygotujcie się również na procedurę zakładania konta na stronie producenta. Oczywiście wszystko za darmo.

http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/trial_step_1_7267_20_USD.htm (skopiuj i wklej)

Po wszystkim powinniśmy otrzymać wiadomość e-mail z kluczem rejestracyjnym. Teraz wystarczy już pobrać instalator.

http://download.cnet.com/Ashampoo-Snap/3000-2192_4-10159926.html?part=dl-61683&subj=dl&tag=button (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.