GAOTD: DAEMON Tools Pro Standard

Dodał: admin czerwiec - 17 - 2010

daemon No tego programu to chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Zna go większość użytkowników komputerów i jest niezbędnym wyposażeniem każdego maniaka pirackiego oprogramowania. Oczywiście ów program sprawdzi się także w legalnych zastosowaniach ;) Przed wami niepowtarzalna szansa by zdobyć DAEMON Tools w wersji Pro Standard zupełnie za darmo i zupełnie legalnie. Program został bowiem udostępniony bezpłatnie na dobrze znanej czytelnikom bloga witrynie giveawayoftheday.com. Promocja potrwa do 18 czerwca do godziny 9:00 rano. Standardowa cena programu to 25 euro.

Jak każdy wie, DAEMON Tools to oprogramowanie służące do emulowania napędów CD/DVD. Dzięki temu mając zapisany na dysku twardym obraz płyty możemy “oszukać” komputer montując ów obraz w wirtualnym napędzie. W rezultacie obraz ten będzie widziany dla komputera jako fizyczna płytka włożona do napędu.

Oczywiście poza tą podstawową i najbardziej potrzebną funkcjonalnością program posiada jeszcze dodatkowe funkcje, z których prawdopodobnie nie będziecie musieli nigdy korzystać ;) W wersji Pro Standard funkcjonalność programu została poszerzona w stosunku do udostępnianej za darmo wersji Lite. Jak bardzo? Sytuację czytelnie zobrazował sam producent zamieszczając na swojej stronie internetowej czytelną tabelę. Poniżej znajdziecie więc link do owej tabeli.

http://www.daemon-tools.cc/eng/products/compare

Nie będę się dłużej rozpisywał, gdyż gruba większość zainteresowanych i tak będzie wiedziała  co potrafi ten świetny program. Dosyć strzępienia klawiatury i przechodzimy do meritum.

Jak zdobyć DAEMON Tools Pro standard za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny. Nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych rejestracji!

http://www.giveawayoftheday.com/daemon-tools-pro-standard/
(skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.