Panda Antivirus Pro 2010 za darmo na 3 miesiace

Dodał: admin czerwiec - 9 - 2010

pandais2010 Premierę Windows Seven mamy już za sobą i nowe dziecko Microsoftu podbija już światowe rynki i serca użytkowników pecetów ;) W związku z tym – jak można się było spodziewać – wzmożoną aktywność wykazują również działy marketingu innych przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem oprogramowania dla systemów rodziny Windows. W trend ten wpisuje się również producent oprogramowania antywirusowego spod znaku Pandy, który kusi nas najnowszą odsłoną swojego programu, przeznaczonego właśnie dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows 7. W promocji tej do wzięcia jest 3-miesięczna w pełni legalna i bezpłatna pełna wersja na aplikację Panda Antivirus Pro 2010.

Oprogramowanie antywirusowe Pandy nie jest żadną nowością na rynku, a wręcz można powiedzieć, że jest to już marka z tradycjami w zakresie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Wobec tego podejrzewam, iż zbędnym będzie dokładne opisywanie tego oprogramowania, gdyż większość czytelników zapewne wie z czym ma do czynienia instalując ten produkt na własnym komputerze.

Tym, którzy nie śledzą rozwoju oprogramowania spod znaku sympatycznego misia przypominam, że produkt ten ostatnimi czasy awansował w rankingach oprogramowania antywirusowego i ostatnimi czasy był chwalony głównie ze względu na bardzo dobrą wydajność pracy i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Tak więc mówiąc krótko inżynierowie postarali się i popracowali nad „odmuleniem” programu. Jak się program sprawuje w praktyce? Sprawdźcie sami. Ja w najbliższej przyszłości – jeżeli zasoby wolnego czasu mi na to pozwolą – postaram się zainstalować ten produkt na jednym ze swoich komputerów i sprawdzić działanie tego programu na własnej skórze. Poniżej krótki wykaz nowych możliwości programu, wprowadzonych wraz z wydaniem nowej wersji:

  • szczepionka USB – blokowanie złośliwego oprogramowania rozprzestrzeniającego się za pomocą pamięci przenośnych
  • poprawiona wydajność pracy programu oraz o 80% mniejsze zużycie pamięci RAM
  • zdalne skanowanie z wykorzystaniem chmury (cloud computing)
  • zwiększona wykrywalność oraz usprawniony moduł kontroli prewencyjnej
  • ulepszony firewall

Jak zdobyć 3-miesięczną Licencję na Panda Antivirus Pro 2010?

Wystarczy, że skorzystasz z linku poniżej i klikniesz w przycisk „Download free”. Program ma już wbudowany klucz licencyjny, więc nie trzeba się bawić w żadne dodatkowe rejestracje.

http://www.pandasecurity.com/promotions/microsoft-windows7/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.