UltimateZip 3.9 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 20 - 2010

ultimate-zip Dzięki hojności naszych zachodnich sąsiadów, a konkretnie – witryny pro.de możemy wzbogacić się o program do kompresji plików. Niestety nie jest to najbardziej popularny WinRar a troszkę mniej znany program kompresujący. Mowa tu o UltimateZip w nieco już starej wersji 3.9. Niektórzy z was znają już zapewne ten program, gdyż był on już przedmiotem promocji w marcu b.r. Do zgarnięcia jest w pełni legalna i bezpłatna licencja uprawniająca do korzystania z pełnej wersji tego programu. Aplikacja w języku niemieckim.

Pozwolę sobie przedstawić pokrótce czym jest aplikacja będąca przedmiotem niniejszej promocji. Jak już wspomniałem jest to narzędzie do kompresji plików, czyli popularnego pakowania. Oczywiście z pomocą programu możemy również dokonywać również dekompresji, czyli rozpakowywania. Aplikacja ta jest więc alternatywą dla tak znanych narzędzi jak WinRar, WinZip czy 7Zip. Wobec powyższego należy stwierdzić, że UltimateZip posiada bardzo podobne funkcje jak wymienieni wcześniej konkurencji. To czym chwali się producent programu, to m.in.:

  • pełne wsparcie dla dużych archiwów zip (2GB i większe)
  • bardzo wydajny algorytm kompresji 7zip
  • wsparcie dla wielu różnych formatów kompresji, m.in. rar, ace, cab, jar, lha, lzh i inne
  • obsługa szyfrowania ZIP-AES oraz UZE-AES
  • moduł do tworzenia backupów

Jak zdobyć UltimateZip w pełnej wersji?

Aplikacja ta – podobnie jak w poprzedniej promocji – oferowana jest dla subskrybentów newslettera pro.de. Jeżeli przeoczyliście tą promocję, dopiero macie zamiar się zapisać lub chcecie oszczędzić sobie klikania, skorzystajcie z poniższych wskazówek.

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z poniższego linku

http://download2.pro.de/action/uzsetup_3.9.exe (skopiuj i wklej)

Potrzebny nam będzie również promocyjny klucz licencyjny, który znajduje się w treści wiadomości newslettera. Jeżeli zdążyliście już skasować wspomnianego e-maila możecie skorzystać z poniższego zrzutu ekranu, który został wykonany przez autora afubloga:

http://www.flickr.com/photos/afublog3/4716607556/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.