Uniblue Speed Up My PC 2010 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 24 - 2010

unibluespeedmypc2010 Mam wrażenie, że ostatnio zmalało tempo pojawiania się nowych promocji dotyczących oprogramowania służącego do optymalizacji pracy systemu. Czas więc to zmienić ;) Tym razem promocja dotyczy w pełni legalnej i darmowej pełnej wersji programu Uniblue Speed Up My PC 2010. Firma Uniblue nie powinna wam być obca, jako że już miałem okazję przedstawiać jej produkty. Speed Up My PC nie był jednak nigdy prezentowany, więc można rzec że jest to debiutant ;) Program został wyceniony przez producenta na 25 euro i tyle zaoszczędzicie korzystając z tej promocji. Promocja przeznaczona dla czytelników Computeractive.

Tak jak wspomniałem na wstępie, Uniblue Speed Up My PC 2010 to oprogramowanie służące do optymalizacji i przyspieszania pracy systemów z rodziny Windows. Przeglądając zrzuty ekranowe udostępnione przez producenta muszę stwierdzić, że mamy tu do czynienia z bardzo ładnie przygotowanym od strony graficznej programem. Co więcej wygląda na to, że aplikacja ta została przygotowana głównie z myślą o mniej zaawansowanych użytkownikach komputera i producent postanowił stworzyć narzędzie, z którego korzysta się za pomocą jednego kliknięcia.

A co jeżeli chodzi o funkcjonalność programu? Niestety nie testowałem Speed Up My PC 2010 bo jestem w pełni zadowolony z wydajności mojego systemu, ale za pewne program ten nie wprowadza żadnych istotnych innowacji na rynku tego typu oprogramowania. Trzeba przyznać, że wszystkie tego typu aplikacji mają niemalże identyczną funkcjonalność, tak więc efekty ich pracy powinny być podobne. Różnica sprowadza się głównie właśnie do strony estetycznej oraz ewentualnie do upakowanie większej liczby funkcji, która normalnie została rozłożona na kilka programów.

Jak zdobyć Uniblue Speed Up My PC 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać program korzystając z odpowiedniego przycisku. Chociaż promocja miała wygasnąć z końcem kwietnia to okazuje się że jest nadal aktywna.

UWAGA! Jako, że promocja przeznaczona jest dla czytelników Computeractive, to aby nie łamać postanowień licencyjnych konieczne jest posiadanie tego pisma. Jeżeli chcecie zakupić czasopismo to za pewne bez problemu i za grosze dostaniecie go na rynku wtórnym, czyt. portale aukcyjne, skupy makulatury itd ;)

http://www.computeractive.co.uk/speed/index (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.