WinUtilities Pro 9.7 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 8 - 2010

winutilities Stali bywalcy tego bloga zapewne wiedzą, że WinUtilities chociaż oferowany jest przez producenta w standardowej cenie 50$ to ciągle przewija się na różnego rodzaju promocjach, dzięki którym można zdobyć to oprogramowanie zupełnie za darmo. Nie inaczej jest tym razem – do wzięcia w pełni legalna i bezpłatna licencja na WinUtilities Pro 9.7 kompletnie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Dobrodziejem, podobnie jak w poprzednich ofertach jest Softpedia. Aplikacja jak pewnie się domyślacie wpisuje się w modny ostatnio trend optymalizacji i przyspieszania pracy komputera.

Promocja ta ucieszy zapewne głównie maniaków tuningu systemów Windows. Jako, że systemy te w swym standardowym kształcie pozostawiają wiele do życzenia jeżeli chodzi o wydajność ich pracy. Stąd też mocno rozwinął się rynek oprogramowania optymalizującego pracę systemu. Trzeba przyznać, że żaden z producentów nie oferuje cudownych funkcji, zmieniających system w demona prędkości, a wszystkie produkty korzystają z podobnych rozwiązań. Cóż konkretnie oferuje ten program?

  • usuwania zbędnych plików z rejestru systemowego
  • usuwania plików tymczasowych z dysków twardych
  • czyszczenia pamięci podręcznej i historii przeglądarek oraz usuwania plików cookies
  • usuwania niepotrzebnych aplikacji zainstalowanych w systemie
  • defragmentacji dysku twardego
  • usuwania zdublowanych plików

Program ten w wersji 9.34 został przetestowany przez twórców portalu dottech.org. Autorzy testu docenili WinUtilities Pro m.in.  za ogrom funkcji w nich zawartych, bardzo prostą obsługę, możliwość zaplanowania optymalizacji oraz tworzenie kopii zapasowych rejestru w postaci pliku .reg przed dokonywaniem czynności optymalizacyjnych.

Do wad programu zaliczono natomiast m.in. ubogi moduł odpowiedzialny za odinstalowywanie aplikacji, kiepski moduł optymalizacji pamięci, brak obsługi wszystkich popularnych przeglądarek w module odpowiedzialnym za czyszczenie prywatnych danych. Jak widać są to jednak raczej niewielkie niedociągnięcia i absolutnie nie dyskwalifikują tego programu w kategorii “przyspieszaczy”.

Jak zdobyć pełną wersję WinUtilities Pro 9.7

Wystarczy wejść na stronę promocji i korzystając z odnośnika pobrać plik instalacyjny. Na stronie promocji znajdziemy także nazwę użytkownika i klucz licencyjny jaki należy wprowadzić po zainstalowaniu programu.

http://www.ylcomputing.com/content/view/351 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.