Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo

Dodał: admin lipiec - 24 - 2010

auslogics-boostspeed Tym razem kolejna okazja by zadbać odrobinę o kondycję własnego komputera. Jeżeli szukacie czegoś do podniesienia wydajności swojego peceta przez optymalizację ustawień systemów, która w efekcie ma doprowadzić do przyspieszenia pracy systemu, to ten właśnie program może okazać się przydatny. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i bezpłatna pełna wersja aplikacji Auslogics BoostSpeed 5 w wersji Special Edition. Standardowa cena programu poza promocją to ok. 50$. Zainteresowanym promocją zalecam pośpiech, ponieważ oferta jest ważna tylko do końca lipca!

UWAGA! Promocja nieaktualna. Sprawdź najnowszą promocjęAuslogics BoostSpeed 5 SE – kliknij tutaj

Aplikacja ta gościła już kilka razy na Technetblogu, jednak w dzisiejszej promocji jest to już wersja „o oczko” wyższa od wcześniej oferowanych. Zwracam również uwagę, że nazwa produktu została opatrzona oznaczeniem „Special Edition”, więc można podejrzewać, że jest to wersja o nieco uboższych możliwościach niż, ta oferowana w standardowej sprzedaży.

Auslogics BoostSpeed 5 SE jest programem służącym do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera poprzez modyfikację ustawień systemowych. Jakie ciekawe funkcje znajdziemy w tym produkcie?

 • optymalizację pamięci RAM
 • optymalizację autostartu
 • modyfikację ustawień pakietu Microsoft Office
 • modyfikację ustawień popularnych przeglądarek internetowych
 • defragmentację rejestru systemowego
 • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
 • usuwanie reklam

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo?

Należy wejść na stronę oferującą ten program  i założyć tam konto. Po wypełnieniu formularza sprawdzamy naszą skrzynkę e-mail w poszukiwaniu wiadomości z linkiem aktywującym konto.

http://notquitelive.downloadcrew.co.uk/?act=user.login#register (skopiuj i wklej)

Teraz przechodzimy na podstronę promocji korzystając z linku poniżej i klikamy przycisk Download znajdujący się przy gwiazdkach z oceną programu, poniżej jego nazwy. Podczas instalacji zostaniemy poproszeni o podanie kodu promocyjnego. Należy wpisać ten, który został wytłuszczony w tekście na owej podstronie promocji.

http://notquitelive.downloadcrew.co.uk/article/9410-auslogics_boostspeed_5_se (skopiuj i wklej)


3 komentarze to “Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo”

 1. ROBULA pisze:

  DOBRY PROGRAM

 2. ROBULA pisze:

  BARDZO DOBRY PROGRAM

 3. ROBULA pisze:

  SUPER PROGRAM

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.