Beta-test Norton Internet Security 2011

Dodał: admin lipiec - 7 - 2010

nis-2011-box Wczoraj przedstawiłem wam mój krótki i subiektywny test pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2011 Beta. Jak sama nazwa wskazuje pakiet ten jest jeszcze w fazie testowej poprzedzającej jego wprowadzenie do sprzedaży. Być może po przeczytaniu poprzedniego wpisu nabraliście ochoty na samodzielne przetestowanie tego produktu. Kusząca wydaje się być ważność klucza licencyjnego, który otrzymamy by aktywować NIS 2011. Wynosi ona aż 120 dni! Co więcej program beta produktów firmy Symantec jest całkowicie otwarty, tak więc każdy zainteresowany internauta może bezpłatnie wziąć w nim udział.

Oszczędzę sobie rozpisywania się na temat zalet i wad tegoż programu, gdyż dosyć sporo na ten temat napisałem we wczorajszym szybkim teście. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji go przeczytać zachęcam do zapoznania się z tym wpisem.

Szybki test: Norton Internet Security 2011 Beta

Aby rozpocząć testowanie Norton Internet Security 2011 Beta wystarczy przejść na stronę producenta, a następnie wypełnić krótki formularz, który pozwoli nam na zarejestrowanie się w programie beta-testów. Potem wystarczy już pobrać plik instalacyjny i rozpocząć zabawę z programem. Instalator zajmuje zaledwie kilka megabajtów ponieważ  dopiero podczas instalacji pobiera niezbędne dane z Internetu, tak więc w trakcie instalowania pakietu konieczne będzie połączenie z siecią.

http://www.symantec.com/norton/beta/register.jsp?pvid=nis2011beta_overview (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Beta-test Norton Internet Security 2011”

 1. Pawel pisze:

  Używałem, wersji 60 dniowej która została zainstalowana przy zakupie laptopa. I kilka dni temu postanowiłem przedłużyć subskrybcje na kolejny rok. I nie żałuję! Opłaca się, komputer zabezpieczony w znacznym stopniu.
  Powiecie, tylko po co przecież za darmo jest avast.
  No racja jest i wiele innych darmowych programów. Ale jaka cena taka jakość 0 ceny zero jakości – niestety.
  W sklepie “nie dla idiotów” cena to 129 zł.
  Może gdyby był to stary rzęch to bym się nie zdecydował. Ale postanowiłem jednak wyjść poza zerową jakość i powiem wam ze komp pracuje perfekcyjne z NORTON’EM. Polecam tym którzy dbają o swoje dane i bezpieczeństwo w internecie jak i sieci (jeżeli jest np. publiczna), tym którzy chcą utrzymać nr kont w prywatności i tym którzy chcą raz na zawsze pozbyć się zawirusowania komputera. I oczywiście tym którzy cenią sobie szybką pracę komputera.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.