GOTD: Artensoft Photo Mosaic Wizard za darmo

Dodał: admin lipiec - 30 - 2010

artensoft-photo-mosaic W dzisiejszej promocji serwowanej przez serwis giveawayoftheday.com do wzięcia kolejny całkiem ciekawy program graficzny. Mowa tu o całkowicie legalnej i darmowej pełnej wersji Artensoft Photo Mosaic Wizard. Jest to aplikacja o nieco oryginalnym przeznaczeniu – z jej pomocą w kilka chwil przekształcimy wybrany przez nas plik graficzny w imponującą mozaikę. Artensoft Photo Mosaic Wizard został wyceniony przez producenta na 80$ i w takiej cenie jest oferowany w standardowej sprzedaży. Promocja jak zwykle jest ograniczona w czasie i potrwa do 31 lipca 2010 r. do godz. 9:00.

Producent programu, firma Artensoft, chwali się na swojej stronie internetowej, że ów program pozwoli nam na przekształcenie zwykłych i nudnych fotografii w ciekawe i zadziwiające mozaiki w zaledwie kilka sekund. Rezultat naszej pracy możemy np. podarować naszym bliskim lub wydrukować w formie przyciągającego wzrok plakatu.

Według zapewnień producenta Artensoft Photo Mosaic Wizard jest aplikacją ekstremalnie prostą w obsłudze. Stworzenie mozaiki wymagać będzie od nas wykonania jedynie 5 prostych kroków i w zaledwie kilka chwil możemy cieszyć się zupełnie nowym zdjęciem ;)

Jak zdobyć Artensoft Photo Mosaic Wizard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/artensoft-photo-mosaic-wizard/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.