GOTD: Image Converter Plus za darmo

Dodał: admin lipiec - 27 - 2010

image-converter-plus W dzisiejszej promocji organizowanej przez portal z darmowych oprogramowaniem giveawayoftheday.com do wzięcia jest ciekawa aplikacja służąca do edycji plików graficznych.  Przedmiotem tej oferty jest w pełni legalna i darmowa pełna wersja programu Image Converter Plus. Ów program został wyceniony przez producenta na 49$ i właśnie w takiej cenie oferowany jest w normalnej sprzedaży. Promocja potrwa do jutra, 28 lipca 2010 r. do godz. 9:00 rano.

Image Converter Plus można uznać za prawdziwy kombajn do edycji plików graficznych. Z jego pomocą możemy przeglądać naszą kolekcję zdjęć, dokonywać ich konwersji oraz edytować poszczególne zdjęcia. Do głównych funkcji wyróżniających program możemy zaliczyć:

  • wsparcie dla ponad 800 formatów plików graficznych
  • przetwarzanie wsadowe plików i folderów
  • zaawansowana zmiana rozmiaru zdjęć
  • wysyłanie zdjęć za pośrednictwem poczty elektronicznej
  • wysyłanie zdjęć do internetowego albumu Picasa
  • konwertowanie dużych plików

Warto również wspomnieć, że Image Converter Plus integruje się z powłoką systemową, dzięki czemu edycja plików może się odbywać za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy.

Jak zdobyć Image Converter Plus za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/image-converter-plus/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.