GOTD: Paragon Partition Manager 11SE Personal

Dodał: admin lipiec - 15 - 2010

paragon-partition-manager-pers Dosyć ciekawą promocję przygotowała dzisiaj znana witryna rozdawnicza giveawayotheday.com oraz producent oprogramowania firma Paragon. Efektem tej współpracy jest udostępnienie absolutnie darmowej i całkowicie legalnej pełnej wersji programu Paragon Partition Manager 11 Special Edition Personal. Trzeba przyznać, że ta niezwykle rozbudowana nazwa aplikacji brzmi trochę tajemniczo i intrygująco ;) Producent w standardowej sprzedaży wycenia ów produkt na ok. 40$  (chociaż aktualnie trwa promocja dzięki której można kupić Partition Managera za 10$). Jak zwykle promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 16 lipca 2010 r. do godz. 9:00.

Pozwolę sobie na częściowe rozszyfrowanie tej nieco długiej nazwy programu. Jedenastka zgodnie z oznaczeniami stosowanymi przez producenta jest jednoznaczna z oznaczeniem 2010. Wersja Personal, jak się domyślacie, to nieco bardziej ograniczona – w stosunku do wersji profesjonalnej – kompilacja programu. Natomiast oznaczenie Special Edition jest stosowane przez producenta na potrzeby różnych kampanii promocyjnych, także takich jak ta. Można się domyślać, że wersja SE jest pozbawiona pomocy technicznej oraz możliwości bezpłatnej aktualizacji programu.

Nie będzie chyba dla nikogo dziwnym stwierdzenie, że Paragon Partition Manager 11SE Personal to aplikacja służąca do wykonywania operacji na partycjach ;) Znajdziemy tu więc tak podstawowe funkcje jak tworzenie,  kopiowanie, formatowanie czy usuwanie partycji. Oczywiście na tym nie kończy się funkcjonalność programu. Warto wspomnieć chociażby o funkcji Hot Resize, która pozwala na zmianę wielkości partycji bez potrzeby restartowania systemu Windows. Producent programu chwali się również zaimplementowaniem funkcji chroniących nas przed przypadkową utratą danych podczas wykonywania procesu partycjonowania, w razie wystąpienia nieprzewidzianych wydarzeń.

Ponadto na stronie producenta znajdziemy informację o tym, że produkt ten jest w pełni kompatybilny z wszystkimi najnowszymi urządzeniami, więc nie powinien stwarzać żadnych problemów. Na uwagę zasługują również 2 tryby pracy – prosty i zaawansowany, dzięki czemu każdy użytkownik powinien bez trudu posługiwać się tą aplikacją.

Jak zdobyć Paragon Partition Manager 11SE Personal za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny. Instalator zajmuje ok 104 MB więc przygotujcie się na nieco dłuższe niż zwykle ściąganie.

http://www.giveawayoftheday.com/paragon-partition-manager-11se-personal/ (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.