Zoner Photo Studio 12 Xpress za darmo

Dodał: admin lipiec - 26 - 2010

zoner-photo-studio-12 Tym razem do wzięcia aplikacja z kategorii programów graficznych. Jeżeli masz aparat cyfrowy i uwielbiasz robić zdjęcia lub posiadasz sporą kolekcję zdjęć na dysku twardym to ten właśnie program powinien Cię zainteresować i nieco ułatwić zarządzanie swoją kolekcją. Przedmiotem niniejszej promocji jest w pełni legalna i bezpłatna pełna wersja programu Zoner Photo Studio 12 Xpress. Niestety wersja Xpress nie jest standardowo dostępna w sprzedaży i wygląda na to, że aplikacja ta została specjalnie przygotowana na potrzeby promocji takich jak ta i jest uboższa w funkcje niż oferowane przez producenta wersje Home i Pro.

Nie jestem do końca pewien w jakie funkcje został wyposażony Zoner Photo Studio 12 Xpress więc po części będę się posiłkował opisami aplikacji oferowanych przez producenta w zwykłej sprzedaży. Natomiast wychwycenie różnic pozostawiam zainteresowanym czytelnikom ;)

Zoner Photo Studio 12 Xpress to przede wszystkim narzędzie służące do edycji posiadanych zdjęć. Program został wyposażony w szereg funkcji – zarówno tych najbardziej podstawowych, jak i tych bardziej zaawansowanych. Wśród funkcji zasługujących na szczególną uwagę, wymienić należy:

  • pełne wsparcie dla formatu RAW
  • tworzenie fotografii panoramicznych
  • wsparcie dla zdjęć HDR
  • możliwość tworzenia zdjęć trójwymiarowych

Z pomocą Zoner Photo Studio 12 Xpress będziemy mogli również wydrukować efekty naszej pracy czy zapisać je w formie pokazu slajdów albo pliku pdf, a także nagrać nasze dzieła na płytę CD/DVD. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta to nie tylko narzędzie do edycji plików graficznych, ale także oprogramowanie pozwalające na zarządzanie kolekcją zdjęć i ich archiwizację.

Jak zdobyć Zoner Photo Studio 12 Xpress za darmo?

Należy przejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Klucz licencyjny zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail.

http://www.zoner.com/registration/magazine.134 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z odnośnika poniżej:

http://www.zoner.com/ww-en/support/downloads/photo-studio (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.