Ashampoo Home Designer za darmo!

Dodał: admin sierpień - 13 - 2010

ashampoo-home-designer Powoli zaczyna przybywać nowych promocji pochodzących od znanego już nam bardzo dobrze producenta oprogramowania – firmy Ashampoo. Tym razem jednak jest to program, którego jeszcze nie było – aplikacja z kategorii oprogramowania służącego do projektowania. Do wzięcia jest bowiem całkowicie legalna pełna wersja Ashampoo Home Designer. Po raz kolejny podziękowania należą się niemieckiemu portalowi komputerowemu Chip.de, który zdecydował się taką promocję przeprowadzić. Produkt ten został wyceniona przez producenta na 20$. Aplikacja posiada niemiecką oraz angielską wersję językową.

Jak sama nazwa programu wskazuje, Ashampoo Home Designer służy do stworzenia komputerowego projektu naszego wymarzonego domu. Z pomocą tej aplikacji możemy w dokładny sposób odwzorować i zwizualizować w przestrzeni trójwymiarowej każdy dom czy mieszkanie. Co więcej gotowy projekt możemy uzupełnić np. o meble wybierane ze sporej bazy dostępnej w programie.

Nie instalowałem tej aplikacji na swoim komputerze, ale patrząc na niewielką cenę programu i porównując z innymi produktami firmy Ashampoo z kategorii oprogramowania CAD, gdzie cena idzie w setki dolarów, można się spodziewać, że Home Designer to tylko proste narzędzie i na pewno nie znajdziemy tam bardziej zaawansowanych funkcji. Tak czy inaczej aplikacja ta może okazać się przydatna przy budowaniu wymarzonego domu ;)

Jak zdobyć Ashampoo Home Designer za darmo?

Wystarczy przejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku Zum Download. Podczas instalacji dostępna będzie opcja pozwalająca na uzyskanie darmowego klucza licencyjnego.

http://www.chip.de/downloads/Ashampoo-Home-Designer-Vollversion_41785972.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.