Autoplay Media Studio 8 za darmo!

Dodał: admin sierpień - 7 - 2010

AutoPlay-Media-Studio Producent oprogramowania – firma Indigo Rose Software, zdecydowała się na bardzo poważny krok, który z pewnością ucieszy miłośników darmowego, komercyjnego programowania. Otóż właściciele owego przedsiębiorstwa postanowili, że ich flagowy produkt – Autoplay Media Studio 8 zostanie udostępniony do użytku domowego całkowicie za darmo! Dzięki temu mamy możliwość całkowicie legalnego pozyskania pełnej wersji Autoplay Media Studio 8 i zaoszczędzenia 295$! Jeżeli zaś chcielibyśmy wykorzystać rezultaty naszej pracy w biznesie, to niestety będziemy musieli wykupić licencję komercyjną.

Autoplay Media Studio 8 to bardzo rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia interaktywnych menu dla płyt CD lub DVD. Z menu takimi mamy bardzo często do czynienia chociażby odpalając płytki z różnego rodzaju kursami czy programami dołączonymi do czasopism. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak stworzyć taki program to dzięki Autoplay Media Studio 8 z pewnością Wam się to uda ;)

Nie korzystałem nigdy z  Autoplay Media Studio, ale z opisów tego kombajnu wynika, że z jego pomocy korzystają również profesjonaliści tworzący imponujące aplikacje czy prezentacje. Program zawiera duża bibliotekę gotowych elementów takich jak przyciski, rozwijane listy, przełączniki czy zdarzenia.

Jak zapewniają twórcy Autoplay Media Studio 8, aplikacja ta mimo mnogości dostępnych w niej funkcji jest prosta w obsłudze i zadowalający poziom naszej pracy możemy uzyskać już po kilku chwilach pracy z programem. Siłą tego oprogramowania jest również duża liczba materiałów szkoleniowych takich jak samouczki czy podręcznik użytkownika.

Autoplay Media Studio 8 oferowany w tej promocji nie różni się funkcjonalnie od wersji przeznaczonej do wykorzystania komercyjnego. Ograniczeniem jest właśnie wykorzystanie efektów naszej pracy oraz dostęp do pomocy technicznej. W wersji do użytku domowego dostęp do pomocy technicznej sprowadza się jedynie do korzystania z forów dyskusyjnych. Brak jest natomiast profesjonalnego wsparcia jakiego udziela producent programu przy wykupieniu płatnej licencji.

Jak zdobyć Autoplay Media Studio 8 za darmo?

Wystarczy przejść na stronę programu i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany link potwierdzający rejestrację. Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni na stronę z naszym kodem licencyjnym i linkiem do pobrania programu. Powyższe informacje zostaną przesłane również na naszą skrzynkę e-mail.

http://www.autoplay.org/download/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.