EASEUS Partition Master 6 Pro za darmo!

Dodał: admin sierpień - 10 - 2010

easeus-part-master Bardzo ciekawą promocję przygotował administrator anglojęzycznej strony poświęconej nowym technologiom – dottech.org. Oferta ta dotyczy jednego z najbardziej znanych programów firmy EASEUS : Partition Master 6 Professional. Dzięki tej promocji możecie zdobyć legalną pełną wersję owego programu całkowicie za darmo. Niestety aby załapać się na darmową licencję należy się spieszyć. Promocja ta jest bowiem ograniczona w czasie i potrwa tylko do 11 sierpnia 2010 r. do godz. 9:00 rano. Program poza promocją kosztuje 40$. Aplikacja w języku angielskim.

Easeus Partition Master Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Wśród innych ciekawych funkcjonalności warto wspomnieć chociażby o wizualizacji zaplanowanych operacji. Dzięki niej użytkownik przed podjęciem ostatecznej decyzji może zobaczyć jak będzie się kształtować struktura dysku twardego po wykonaniu żądanej operacji. Oczywiście producent programu zapewnia, że narzędzie to jest w pełni bezpieczne dla danych zgromadzonych na dyskach. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta obsługuje również urządzenia RAID oraz jest w pełni kompatybilna także z 64-bitowymi systemami operacyjnymi.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 6 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z jednego z zamieszczonych tam odnośników. Plik instalacyjny należy pobrać przed końcem promocji, nie jest natomiast wymagana instalacja programu w tym krótkim czasie. Aplikację można zainstalować w dowolnym momencie w przyszłości.

http://dottech.org/freebies/17585 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.