GOTD: Advanced Defrag za darmo!

Dodał: admin sierpień - 18 - 2010

fastmule-advanced-defrag W dzisiejszej odsłonie największego serwisu trudniącego się rozdawnictwem oprogramowania – GiveawayOfTheDay do wzięcia kolejne ciekawe narzędzie dyskowe. Tym razem jest to aplikacja służąca do szeroko pojętej defragmentacji, a więc pozwalająca za równo na defragmentowanie partycji czy całych dysków, jak również plików rejestru systemowego. Przedmiotem promocji jest legalna pełna wersja Fastmule Advanced Defrag. Jak zwykle promocja jest ograniczona w czasie i potrwa tylko do jutra, do godz. 9:00 rano. Cena aplikacji poza promocją to 35$.

Jak możemy przeczytać na stronie producenta, Avanced Defrag to nagradzane oprogramowanie specjalnie zaprojektowane po to, by maksymalnie zoptymalizować pracę komputera. Optymalizacja ta sprowadza się w przypadku tego programu do wykonania defragmentacji systemu plików. Z pomocą aplikacji możemy również wykonać defragmentację rejestru systemowego, co zazwyczaj w wyraźny sposób wpływa na szybkość pracy systemu.

Wśród najważniejszych cech wyróżniających Advanced Defrag od innych aplikacji dostępnych na rynku producent wymienia przede wszystkim:

  • dogłębna analiza systemu plików oraz szybka i dokładna defragmentacja
  • obsługa trybu defragmentacji rejestru
  • defragmentacja w czasie rzeczywistym
  • możliwość zaplanowania automatycznej defragmentacji we wskazanych okresach czasu
  • wsparcie dla defragmentacji nośników USB
  • przejrzyste raporty z przeprowadzonych analiz i defragmentacji
  • prosty i intuicyjny interfejs

Jak zdobyć Advanced Defrag za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=14497 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.