GOTD: PDF to Excel Converter za darmo!

Dodał: admin sierpień - 12 - 2010

anybizsoft-pdf-to-excel AnyBizSoft to producent oprogramowania, który kojarzy mi się przede wszystkim z konwerterami do plików PDF. Patrząc na tytuł tego wpisu z pewnością przyznacie, że jest to skojarzenie jak najbardziej trafne ;) Na TechnetBlogu prezentowaliśmy już promocje, dzięki której mogliście wzbogacić się o pełną wersję konwertera plików PDF do formatu Microsoft Word, tym razem jednak do wzięcia jest inny konwerter. W dzisiejszej ofercie giveawayoftheday zdobyć możecie bowiem całkowicie legalną i darmową pełną wersję programu AnyBizSoft PDF to Excel Converter. Standardowa cena aplikacji to ok. 40$.

AnyBizSoft PDF to Excel Converter to użyteczne narzędzie służące do przekształcania plików PDF w arkusze kalkulacyjne programu Microsoft Excel. Efekt pracy programu jest oczywiście w pełni edytowalny, tak więc w skonwertowanym arkuszu możemy dokonywać dowolnych zmian takich jak reorganizacja układu, modyfikacja danych czy układania formuł.

Producent programu chwali się, że PDF to Excel Converter potrafi konwertować również pliki PDF zabezpieczone hasłem. Aplikacja pozwala na wykonywanie konwersji pojedynczych plików za pośrednictwem menu kontekstowego dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszki oraz daje możliwość masowej konwersji plików przy użyciu funkcji przetwarzania wsadowego.

Jak zdobyć PDF to Excel Converter za darmo?

Klucz rejestracyjny możemy zdobyć wypełniając prosty formularz na stronie producenta i klikając przycisk Send me Keycode.

http://www.anypdftools.com/pdf-to-excel-converter.html (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać korzystając z następującego odnośnika:

http://download.anypdftools.com/anybizsoft-pdf-to-excel_gotd.exe 
(skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować!


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.