McAfee Internet Security na 6 m-cy za darmo!

Dodał: admin sierpień - 16 - 2010

McAfee_2009_MAT_MiniNF_EN-US_1user_917-1584-00_JB3 No i doczekaliśmy się kolejnej promocji pozwalającej na zgarnięcie oprogramowania antywirusowego. Wiem, że oprogramowanie z tej kategorii cieszy się największym zainteresowanie, więc tym bardziej miło mi podzielić się z Wami tą dobrą wiadomością. Firma McAfee, producent oprogramowania antywirusowego, rozdaje za darmo klucze do swojego pakietu zabezpieczającego – McAfee Internet Security. Do wzięcia są licencje uprawniające do korzystania z tego programu aż przez pół roku! Standardowa cena tego pakietu to 170zł za rok subskrypcji. Decydując się na tą promocję możemy zaoszczędzić więc ponad 80 zł ;)

McAfee Internet Security to pakiet zabezpieczający służący do kompleksowej ochrony komputera przed wszystkimi typami zagrożeń. W skład pakietu wchodzi znany już nam program antywirusowy VirusScan oraz kilka innych modułów, których obecność w dzisiejszych czasach jest standardem we wszystkich pakietach tego typu. Mowa tu o module zapory sieciowej – Personal Firewall Plus oraz o modułach ochrony antyspamowej i antyspyware oraz chroniącej przed rootkitami. Wśród innych równie ciekawych funkcji nie sposób nie wspomnieć o module do wykonywania kopii zapasowych plików, którego włączenie do pakietu zabezpieczającego stanowi dla użytkownika duże udogodnienie i zwiększa jeszcze tym samym poziom zapewnianego bezpieczeństwa.

Firma McAfee na swojej stronie internetowej chwali się, że jej produkt został przetestowany przez znane  laboratorium AV-Test, w którym to teście oprogramowanie marki McAfee pod względem wykrywalności złośliwego oprogramowania przewyższa tak znanych producentów jak Symantec czy Kaspersky. W sieci znaleźć można również wiele pochlebnych opinii na temat najnowszej wersji pakietu.

Jak zdobyć produkty McAfee za darmo?

Aby pobrać program będziemy musieli założyć konto w systemie McAfee lub zalogować się na nasze konto jeżeli już takie konto posiadamy. Po dokonaniu procedury rejestracji będziemy mogli uzyskać promocyjny pakiet.

https://home.mcafee.com/Secure/Protected/Login.aspx (skopiuj i wklej)

Następnie przechodzimy na stronę promocji by pobrać klucz:

http://us.mcafee.com/root/landingpages/affLandPage.asp?affid=773&lpname=272multi&cid=70235 (skopiuj i wklej)


5 komentarzy to “McAfee Internet Security na 6 m-cy za darmo!”

 1. Zalogowany pisze:

  He He He za darmo po załozeniu konta to sobie można pobrać program McAfee Internet Security wersje testową na 1 miesiąc.Fajna promocja Buahahahaha

 2. admin pisze:

  W pośpiechu zapomniałem dodać drugi link za pośrednictwem, którego można zdobyć ten 6-miesięczny klucz. Sprawdziłem – oferta aktualna. Wybaczcie za zamieszanie ;)

 3. Zalogowany pisze:

  Przepraszam Szanownego Admina-Oferta jest aktualna.

 4. Jerzy pisze:

  Nie działa strona rejstacyjna.

 5. Jo pisze:

  oszustwo..

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.