Ashampoo Internet Accelerator 3 za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2010

ashampoo-internet W dzisiejszym wpisie kolejna szansa na zdobycie oprogramowania pochodzącego od firmy Ashampoo. Tym razem do wzięcia jest aplikacja pozwalająca na zoptymalizowanie komputera, którego efektem ma być odczuwalny wzrost prędkości połączenia internetowego. Mowa tu o w pełni legalnej i bezpłatnej pełnej wersji Ashampoo Internet Accelerator 3. Promocja cieszy tym bardziej, że aplikacja ta była ostatnio dostępna na tak atrakcyjnych warunkach ponad pół roku temu. Cena programu poza promocją to 20$.

Ashampoo Internet Accelerator to – jak można się domyślać patrząc na nazwę aplikacji –  program służący do przyspieszania naszego połączenia z Internetem. Osobiście raczej sceptycznie podchodzę do programów tego typu i jako, że osiągi mojego łącza są w 100% zgodne z umową zawartą z dostawcą internetu, nie wierzę że ów program mógłby wyciągnąć coś ponadto ;) Chciałbym jeszcze uprzedzić wszystkich, którzy mają w swoich komputerach zainstalowany Ashampoo WinOptimizer, aby odpuścili sobie tą promocję, gdyż Internet Accelerator jest jednym z modułów WinOptimizera.

Na stronie producenta znaleźć możemy zachęcający tekst promocyjny, mówiący o tym, jak wiele opcji konfiguracyjnych systemu Windows, a także przeglądarek internetowych wpływa na szybkość działania łącza internetowego. Dzięki Ashampoo Internet Accelerator możecie optymalnie dopasować te wszystkie opcje bez zbędnego klikania i grzebania w plikach konfiguracyjnych.

Co ciekawego znajdziemy w programie? Przede wszystkim Internet Accelerator pomoże nam poprzez ustawienie stosownych opcji konfiguracyjnych przyspieszyć Internet Explorera oraz Mozillę Firefox. Program posiada również moduł służący do czyszczenia plików tymczasowych tworzonych podczas przeglądania sieci. W aplikacji znajdziemy ponadto moduł, który podczas przeglądania internetu sprawdza adres strony internetowej na którą zamierzamy wejść, by uchronić nas przed witrynami zawierającymi szkodliwe oprogramowanie. Internet Accelerator potrafi również dokonać zmian w rejestrze systemowym, które wpływają na szybkość łącza internetowego.

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Internet Accelerator?

Na początek wchodzimy na stronę rejestracyjną i wypełniamy prościutki formularz rejestracyjny.

http://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/regpopinstall.php?session_langid=1&edition_id=7720
(skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny korzystając z linku poniżej.

http://www.ashampoo.com/en/usd/pin/0223/System_Utilities/Ashampoo-Internet-Accelerator-3
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.