Daniusoft DVD to MP4 Converter za darmo

Dodał: admin wrzesień - 15 - 2010

daniusoft-dvd-to-mp4 Pojawiła się kolejna promocja, której przedmiotem jest oprogramowanie pozwalające na dokonywanie konwersji filmów DVD. Na TechnetBlogu przedstawiałem już kilka innych aplikacji z tego segmentu, więc trzeba przyznać, że konkurencja jest dosyć spora ;) Tym razem do wzięcia jest aplikacja znanej już z innych promocji firmy Daniusoft, a konkretnie darmowa i legalna pełna wersja DVD to MP4 Converter. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników posiadających konto w serwisie społecznościowym facebook. Program w języku angielskim.

Daniusoft DVD to MP4 Converter pozwala na dokonanie procesu konwersji zarówno ścieżki wideo jak i audio do formatu wyjściowego MP4, AVI, M4V, MP3, M4A, AAC. Program pozwala na stworzenie plików wideo i audio dla najbardziej popularnych przenośnych odtwarzaczy, takich jak iPod, Apple TV, PSP, Zune, Xbox 360, Archos, iRiver PMP-100, Creative Zen itd.

Aplikacja pozwala na konwertowanie w trybie wsadowym, a także wspiera technologię multithreading (wielowątkowość), dzięki czemu filmy są konwertowane jeszcze szybciej. Jak zapewnia producent, Daniusoft DVD to MP4 Converter cechuje się ładnym i prostym interfejsem graficznym pozwalającym na korzystanie z programu również przez mniej zaawansowanych użytkowników. Program współpracuje z systemami Windows 2000, 2003, XP, Vista.

Jak zdobyć Daniusoft DVD to MP4 Converter za darmo?

Wystarczy wejść na profil producenta na portalu facebook i kliknąć przycisk „Lubię to!”. Wówczas aktywny stanie się formularz rejestracyjny pozwalający na uzyskanie klucza licencyjnego.

http://www.facebook.com/Daniusoft?v=app_7146470109 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.