Fileminimizer Pictures 2 za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2010

fileminimizer-pictures Jeśli subskrybujecie newsletter portalu winload.de to być może zauważyliście, że co jakiś czas daje on możliwość zdobycia darmowych pełnych wersji różnych programów. W najnowszym wydaniu newslettera na jego czytelników również czeka miła niespodzianka. Serwis winload.de oferuje darmową i legalną pełną wersję Fileminimizer Pictures 2 służącego do kompresji zdjęć. Program ten został wyceniony przez producenta na 25 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Fileminimizer Pictures 2 przyda się przede wszystkim tym wszystkim, którzy często przesyłają zdjęcia za pośrednictwem Internetu. Rozmiar przesyłanych obrazków wpływa na długość procesu przesyłania, tak więc ich skompresowanie pozwala na zaoszczędzenie czasu. Również różne portale pozwalające na publikację własnych zdjęć często wprowadzają limity nie pozwalające na wgrywanie zbyt dużych obrazów.

Właśnie w takich sytuacjach przyda się ten program. Fileminimizer Pictures 2 pozwala na zmniejszenie wagi obrazów w najbardziej popularnych formatach zapisów. Inteligentny algorytm kompresji sprawia, że możliwe jest zmniejszenie wagi zdjęcia nawet o 98% przy zachowaniu optymalnej jakości. Aplikacja nie zmienia formatu zapisu kompresowanego zdjęcia, tak więc do jego otworzenie nie będzie potrzebny żaden dodatkowy program – wystarczy choćby wbudowana w system przeglądarka plików graficznych.

Jak zdobyć Fileminimizer Picture 2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

http://www.balesio.com/campaign/licensing/index.aspx?CID=winload 
(skopiuj i wklej)

W przesłanej wiadomości znajdziecie klucz rejestracyjny oraz link do pobrania programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.