GOTD: Wondershare DVD Slideshow Builder za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 10 - 2010

wondershare-dvd-slideshow Lato to okres obfitujący w wyjazdy, po których wracamy z ciekawymi wspomnieniami, ale również z mnóstwem interesujących zdjęć. Jesień natomiast to dobry okres by zająć się porządkowaniem zgromadzonych zdjęć. Dzięki dzisiejszej promocji na portalu giveawayotheday.com zyskacie możliwość zdobycia oprogramowania, które pomoże stworzyć pokaz slajdów nadający się do oglądania w zwykłym odtwarzaczu DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.0. Promocja potrwa do 11 września do godz. 9:00 rano. Standardowa cena programu poza promocją to 50 dolarów. Aplikacja w angielskiej wersji językowej.

Jak zapewnia producent programu, Wondershare DVD Slideshow Builder Standard to świetne narzędzie dla zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych aplikacji, a cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania. Z pomocą programu bez trudu wykonamy pokaz slajdów ulubionych zdjęć i wypalimy go na płytce DVD dającej się odtwarzać w zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard posiada możliwość wzbogacenia naszego pokazu slajdów o opisy zdjęć, podkład muzyczny efekty graficzne, a także klipy wideo. Program posiada również pokaźną bazę gotowych szablonów, które pozwalają dodatkowo skrócić pracę nad projektem pokazu slajdów. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF itd.

Jak zdobyć Wondershare DVD Slideshow Builder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15323 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.