Paragon Backup & Recovery 10 przez 48h za darmo

Dodał: admin wrzesień - 9 - 2010

paragonbackupandrecovery Dawno już nie było na TechnetBlogu żadnej promocji, w której do wzięcia byłby program z kategorii narzędzi dyskowych. Dziś czas na wypełnienie tej luki i przedstawienie promocji z tego właśnie segmentu. Tym razem do wzięcia jest w pełni legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Paragon Backup & Recovery 10 Special Edition (Home). Promocja ta jest organizowana przez anglojęzyczną witrynę o tematyce komputerowej Dottech.org. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa tylko 48 h. Standardowa cena programu poza promocją to 30$. Aplikacja w języku angielskim.

Oferowana w tej promocji wersja programu Paragon Backup & Recovery 10 oznaczona dodatkiem Special Edition została pozbawiona funkcjonalności tworzenia nośników ratunkowych z wykorzystaniem środowiska WinPE. Jest to dosyć spore ograniczenie, ale z drugiej strony wciąż mamy narzędzie o sporych możliwościach.

Dla przypomnienia kilka słów na temat tego pakietu:

Paragon Backup and Recovery 2010 to pakiet oprogramowania, który zapewni nam pełną ochronę przed utratą jakichkolwiek danych zgromadzonych na dysku twardym komputera. Aplikacja ta jest następcą poprzedniego produktu firmy Paragon – Paragon Drive Backup. Jak sama nazwa programu wskazuje, produkt ten służy do wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych całego systemu. Będzie również bardzo pomocny przy dokonywaniu procesu migracji systemu.

Producent programu postawił przede wszystkim na łatwość obsługi. Dzięki temu każdy użytkownik może bez trudu utworzyć kopię zapasową partycji, a następnie zapisać ją na dysku twardym, nośnikach optycznych, pendrive-ach lub na przesłać za pośrednictwem internetu na zewnętrzny serwer. Aplikacja daje również możliwość utworzenia ukrytych partycji z kopią zapasową (tzw. partycje recovery).

Producent programu zapewnia, że Paragon System Backup and Recovery 2010 w pełni obsługuje dyski twarde w standardzie PATA, SATA, SCSI oraz inne zewnętrzne nośniki danych. Warto dodać, że opisywany program posiada również obsługę środowiska Microsoft Windows PE. Aplikacja jest w 100% kompatybilna z Windows 7.

Jak zdobyć Paragon Backup & Recovery Compact Edition?

Należy pobrać plik instalacyjny ze strony promocji. Podczas instalacji programu będziemy mieli możliwość uzyskania darmowego klucza.

http://dottech.org/downloads/br10_home_se.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.