Simpo PDF to Word 3 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 13 - 2010

simpo-pdf-word PDF to uznany format służący do zapisu wszelakiego rodzaju dokumentów. Czasami zdarza się jednak, że chcielibyśmy zmodyfikować treść takiego dokumentu. W tym momencie przyda się nam oprogramowanie służące do konwersji plików PDF do dokumentu edytowalnego za pomocą aplikacji Microsoft Word. Dzięki tej promocji będzie mieli szansę na zdobycie właśnie takiego konwertera. Przedmiotem oferty jest darmowa i legalna pełna wersja programu Simpo PDF to Word 3 Beta. Standardowa cena programu poza promocją to 40$. Aplikacja w języku angielskim.

Simpo PDF w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku konwerterów PDF do Word nie wymaga obecności w systemie czytnika Adobe Reader ani programu Microsoft Word. Producent chwali się, że w najnowszej wersji poprawiono stopień odwzorowania konwertowanych dokumentów. Dotyczy to przede wszystkim obecności tabel oraz różnych elementów graficznych – linii, krzywych czy wielokątów.

Przedmiotem niniejszej promocji jest klucz licencyjny do wersji Beta, jednak producent zapewnia, że będzie on działał również z wersją finalną, gdy ta zostanie wydana. Premiera jest oczekiwana w ciągu najbliższego czasu. Licencja uprawnia wyłączenie do użytku niekomercyjnego.

Jak zdobyć Simpo PDF to Word 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail. Na wskazaną skrzynkę zostanie przesłana wiadomość z kluczem oraz linkiem do pobrania programu.

http://www.simpopdf.com/promotion/free-activate-pdf-to-word-3.html 
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.