Tabbles Home przez 48h za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 16 - 2010

tabbles-home Witryna komputerowa dotTech przeprowadza kolejną akcję promocyjną, w której do zdobycia są legalna i darmowe licencje. Tym razem do wzięcia jest pełna wersja programu Tabbles Home służącego do zarządzania plikami na dyskach twardych. Promocja ta – podobnie jak poprzednie pochodzące z owej witryny – jest ograniczona w czasie i trwa tylko 48h. Czasu na zdobycie licencji jest więc mało i należy się spieszyć. Standardowa cena programu to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Tabbles Home to innowacyjne narzędzie pozwalające na zarządzanie zapisanymi na komputerze plikami w zupełnie inny sposób niż dotychczasowo. Program pozwala na sortowanie danych poprzez ich klasyfikacje do różnych kategorii. Co więcej tak zorganizowane dane możemy również opatrzyć tagami co pozwoli jeszcze bardziej przyspieszyć procedurę wyszukiwania potrzebnych nam plików. Aplikacja pozwala na grupowanie m.in. plików, folderów, a także adresów stron internetowych.

Tabbles Home wymaga do swojej pracy środowiska .NET Framework. Instalator sam zainstaluje niezbędne składniki, których nie posiadamy w naszym systemie. Warto wspomnieć, że na stronie producenta znajduje się obszerna dokumentacja, a także samouczki wideo pozwalające na dogłębne zapoznanie się z filozofią pracy programu. Niestety wszelkie pomoce zostały udostępnione wyłącznie w języku angielskim.

Jak zdobyć Tabbles Home za darmo?

Należy pobrać i zainstalować program korzystając z poniższego linku:

http://dl.dropbox.com/u/7071297/Tabbles_setup.exe (skopiuj i wklej)

Uniwersalny klucz licencyjny można znaleźć na stronie promocji:

http://dottech.org/freebies/18253 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.