UniBlue Speed Up My PC 2010 za darmo!

Dodał: admin wrzesień - 15 - 2010

unibluespeedmypc2010 Kolejna szansa na zdobycie oprogramowania z bardzo popularnej kategorii programów – przyspieszaczów i optymalizatorów pracy systemów z rodziny Windows. Tym razem przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji UniBlue Speed Up My PC 2010. Wygląda na to, że producent programu lubi tego typu promocje i co jakiś czas pozwala wszystkim chętnym na zdobycie darmowej licencji ;) Standardowa cena UniBlue Speed Up My PC 2010 to ok. 30 $. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Niestety UniBlue Speed Up My PC 2010 nie miał nigdy okazji gościć na moim komputerze, nie mogę wypowiedzieć się więc na temat funkcjonalności tego programu. Jako, że program ten jest dostępny w tego typu promocjach dosyć często, być może więc któryś z czytelników skusił się na przetestowanie tej aplikacji. Jeżeli tak, to zachęcam do podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Patrząc zaś na same zrzuty ekranowe i zapewnienia producenta można stwierdzić, że UniBlue Speed Up My PC 2010 to program o ładnym interfejsie graficznym, który został stworzony przede wszystkim z myślą o mniej zaawansowanych użytkownikach. Zastosowane tu więc rozwiązania, które pozwolą podnieść szybkość pracy systemu przy zaledwie kilku kliknięciach.

Jak zdobyć UniBlue Speed Up My PC 2010 za darmo?

Promocja została przygotowana przez witrynę służącą do testowania przepustowości łączą. Aby skorzystać z oferty musimy przejść na stronę promocji i przetestować nasze łącze klikając przycisk Begin test. Po przeprowadzeniu testu zostanie wyświetlony zielony przycisk Get SpeedUpMyPC 2010 for FREE. Klikając go zyskamy szansę na wypełnienie formularza rejestracyjnego pozwalające na uzyskanie pełnej wersji programu.

http://testinternetspeed.org/ (skopiuj i wklej)


4 komentarze to “UniBlue Speed Up My PC 2010 za darmo!”

 1. FreeGhost pisze:

  U mnie zainstalował się w polskiej wersji językowej…

  Faktycznie,program usunął mi masę niepotrzebnych śmieci i wyłączył kilka procesów spowalniających system.
  Zazwyczaj nie mam problemów z prędkością kompa,więc trudno mi obiektywnie ocenić jego działanie…choć zauważyłem jakby szybsze zamykanie systemu i chociażby za to stawiam duży „+”
  Brakuje mi jedynie funkcji podglądu naprawianych problemów i usuwanych plików (a może po prostu jeszcze jej nie odkryłem)…ale skoro komp mi nie padł po 2 skanowaniach,myślę że to raczej „bezpieczny” program i warto go polecić…

  Pozdrawiam.

 2. admin pisze:

  U mnie zainstalował się w polskiej wersji językowej…

  Skoro tak to poprawiam opis programu.
  Dzięki za wartościowy komentarz!

 3. Buc pisze:

  5 dni minęło i promocji juz nie ma ? :[

 4. Anonim pisze:

  Zamiast Get SpeedUpMyPC 2010 for FREE pojawia mi się Download SpeedUpMyPC 2010. Reinstalowałem program kilka razy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.