Advanced SystemCare Pro 3.7 za darmo

Dodał: admin październik - 2 - 2010

systemcare W sierpniu mieliśmy aż dwie promocje dzięki którym stanęliśmy przed możliwością zdobycia oprogramowania Advanced SystemCare Pro 3.7. Jeżeli przeoczyliście tamte promocje to tym razem macie kolejną szansę na zdobycie tego programu. Trzeba przyznać, że firma IObit wykazuje się bardzo dużo hojnością, a celem tych promocji jest chyba zaznajomienie jak największej liczby użytkowników ze swoim produktem i jego możliwościami. Dzięki tej ofercie będziecie mogli całkowicie za darmo i legalnie korzystać z Advanced SystemCare Pro 3.7 aż przez rok! Obecna cena aplikacji poza promocją to 20$.

IObit Advanced SystemCare Pro 3.7 należy do segmentu aplikacji służących do optymalizacji i przyspieszania pracy systemów Windows, które – jak dobrze wiemy – standardowo pozostawiają wiele do życzenia w kwestii wydajności. Co ciekawego znajdziemy w tym programie? Producent wyposażył swój flagowy produkt m.in funkcje pozwalające na wykonywanie następujących czynności:

 • defragmentacja i i optymalizacja dysku twardego,
 • analiza rejestru systemowego  i usuwanie zbędnych wpisów poprawiając tym samym wydajność
 • eliminowanie różnych błędów występujących w systemie
 • usuwanie zbędnych plików

Nie można również nie wspomnieć o tym, że IObit Advanced SystemCare Pro został wyposażony w moduł antispyware, odpowiedzialny za pozbycie się z komputera oprogramowania szpiegowskiego, a także moduł do optymalizacji pamięci RAM oraz do zarządzania aktywnymi procesami i usługami.

Jak zdobyć Advanced System CarePro 3.7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny.

http://db.iobit.com/license-free/pcadvisor-asc-free-license.php 
(skopiuj i wklej)

Teraz wystarczy już tylko pobrać plik instalacyjny programu.

http://download.cnet.com/Advanced-SystemCare-Pro/3000-2086_4-10399324.html?part=dl-6271865&subj=dl&tag=button 
(skopiuj i wklej)


3 komentarze to “Advanced SystemCare Pro 3.7 za darmo”

 1. FreeGhost pisze:

  Dodam tylko,że pojawiła się już nowa wersja – 3.7.2.732 , która nie wiem dlaczego nie jest wykrywana podczas aktualizacji z poziomu programu(przynajmniej w moim przypadku)…ale można ją pobrać np. z adresu:

  http://www.komputerswiat.pl/download/30001,3522/init,program.aspx

  a potem nadinstalować na posiadaną wersję…
  Oczywiście licencja – dane rejestracyjne zostaną automatycznie przeniesione.

  Witam po przerwie… i pozdrawiam!

 2. Anonim pisze:

  Witamy również :)
  Program może i dobry jednak mimo dobrych chęci nie umiem się do niego w pełni przekonać. Będę jednak jeszcze próbował :) Każdy ma jakiś swój ulubiony soft do optymalizacji. Ja stawiam na Tune UP 2009 i jv16 PowerTools 2010 a wy?

 3. FreeGhost pisze:

  Trudno dyskutować z Twoim wyborem…tymbardziej,że sam także ich używam i uważam za jedne z najlepszych (choć zapewne wersja TuneUp Utilities 2010 jest lepsza od naszej – ale to już raczej pytanie do zwycięzców ostatniego konkursu na TechnetBlogu)…poza tymi dwiema,już od kilku lat korzystam właśnie z Advanced SystemCare oraz Glary Utilities i Ashampoo WinOptimizer a od pewnego czasu także z WinUtilities i 360 Amigo System Speedup…
  Osobiście nie dzielę tych aplikacji na bardziej lub mniej ulubione,ale korzystam z nich w zależności od potrzeb – od problemów,które się pojawiają lub którym chcę zapobiec…ewentualnie od zmian,jakie chcę wprowadzić…
  Odnośnie wyboru aplikacji…myślę,że każdy indywidualnie powinien zdecydować,która w najlepszym stopniu spełnia jego oczekiwania lub jest najbardziej odpowiednia do sprzętu,którym dysponuje itp. ,chyba,że (tak jak ja) lubi różnorodność :)

  Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.