AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo

Dodał: admin październik - 15 - 2010

allmynotes-deluxe W Internecie możemy znaleźć sporą grupę programów mogących posłużyć jako podręczny notatnik czy organizer. Zazwyczaj jednak za tego typu aplikacje trzeba zapłacić, a te oferowane całkowicie za darmo często są tak proste w wykonaniu, że nie spełniają wymagań dużej części potencjalnych użytkowników. Cieszy fakt, że jeden z producentów płatnego rozwiązania zdecydował się udostępnić za darmo swoje dzieło. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja AllMyNotes Organizer 1.37 Deluxe Edition. Standardowa cena programu to 34$. Co ważne aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 25 października.

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o tego typu narzędzie. Jak zapewnia autor programu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

Program uzyskany w tej promocji nie posiada pomocy technicznej, możliwości aktualizacji do nowszych wersji, a także przeznaczony jest do niekomercyjnego użytku.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i w odpowiednie pola formularza wpisać imię i nazwisko, a także adres e-mail. Zauważmy, że producent prosi by nie podawać m.in polskich znaków w imieniu i nazwisku.

http://www.vladonai.com/allmynotes_support_self_service_giveaway_10_25.php (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd:

http://downloads.vladonai.com/Install_AllMyNotes_1_37.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.