CA Antivirus Plus 7 na 90 dni za darmo

Dodał: admin październik - 16 - 2010

CA-Anti-Virus-2008 Pojawiła się kolejna promocja dotycząca oprogramowania antywirusowego! Tym razem nie będzie to jednak oprogramowanie z czołówek rankingów aplikacji antywirusowych, a raczej antywirusowy średniak. Tak czy inaczej promocja to jakaś odmiana w stosunku do najbardziej znanych antywirusów i szansa na przetestowanie czegoś nowego. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowych klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji CA Antivirus Plus 7 przez 90 dni. Skorzystanie z z niniejszej promocji pozwali zachować w waszych kieszeniach około 12$, bo tyle właśnie warta jest kwartalna licencja na ten program ;) Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

CA Antivirus Plus 7 to produkt, który wcześniej funkcjonował na rynku pod nieco inną marką. Być może część czytelników kojarzy oprogramowanie antywirusowe eTrust. Otóż właśnie producent wydający antywirusy pod tą marką został przejęty przez CA. Z kolei ten drugi producent decydując się na wypuszczanie produktów pod własną marką czerpie jednocześnie z rozwiązań technologicznych eTrust. Cóź oznacza to dla nas, użytkowników?

CA Antivirus Plus 7 nie oferuje nam nic ponadto co znajdziemy u konkurencji. Znajdziemy tu więc szybki  i skuteczny- według zapewnień autorów -silnik antywirusowy zapewniający kompleksową ochronę przed wszystkimi typami szkodliwego oprogramowania. Producent deklaruje również, że w najnowszej wersji antywirusa popracowano na zużyciem zasobów systemowych. To dobra wiadomość, bo z tego co mi wiadomo, poprzednie wersje tego antywirusa potrafiły skutecznie „zamulić” komputer.

Jeżeli zaś chodzi o to co najważniejsze w programie antywirusowym (czyli wykrywalność) to CA Antivirus okupuje we wszelkich rankingach pozycje raczej w środku stawki. Wykrywalność poprzednich wersji tej aplikacji osiągała poziom 80-90%. Nie mam pojęcia jak wygląda skuteczność najnowszej wersji, ale wypada mieć nadzieję, że inżynierowie CA popracowali trochę nad tą kwestią i uczynili krok w dobrą stronę ;)

Jak zdobyć CA Antivirus Plus 7 na 90 dni za darmo.

Aby uzyskać bezpłatną licencję wystarczy wypełnić formularz na stronie promocyjną i kliknąć przycisk Submit.

https://home3.ca.com/SubscriptCenter/MicrosoftTrialReg.aspx?cid=20301&pid=5CTR&lang=en-US (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny pobierzemy z poniższej lokalizacji:

http://consumerdownloads.ca.com/consumer/apps/2010/2/na_am_ca_en_NADefaulteCommercetrial2010_trial.exe (skopiuj i wklej)


7 komentarzy to “CA Antivirus Plus 7 na 90 dni za darmo”

 1. Opojek pisze:

  Wow! Niesamowite! Naprawdę program godny polecenia! Wykrywalność na poziomie 80% – 90%! Hura! Instalujcie go!!! Aż mi się nie chce wierzyć, że taka promocja ma miejsce!

 2. admin pisze:

  @Opojek
  Nie każdy może być od razu drugim Kasperskim czy Nortonem ;) Być może jednak ktoś zdecyduje się wypróbować tą aplikację i przetestować skuteczność najnowszej wersji, stąd myślę, że warto było poinformować o tej promocji.

 3. Ptoku pisze:

  „Nie każdy może być od razu drugim Kasperskim czy Nortonem” – racja
  …a skoro nie każdy może, to jak ma dorównać choć w połowie Avastowi? :D

 4. Opojek pisze:

  Nawet Comodo ma lepszą skuteczność.

 5. Ptoku pisze:

  Nie przesadzajcie znowu, że do 20% wirusów na dysku to aż tak strasznie dużo. Są tacy, którzy nie używają wcale niczego do zabezpieczeń komputera i jest im to wcale nie potrzebne, bo co oni cennego tam przecież mają, że muszą się starać tak bardzo chronić. Co zdanie jednak to inna opinia.
  A tak na serio to Comodo nie jest złe. Całkiem dobrze radzi sobie w testach.

 6. Opojek pisze:

  A czy ja przeczę?

 7. Jakub pisze:

  zapisałem sie na niego ale nic nie dostałem, widać tworzą sobie liste mailingową

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.