Crave World Clock za darmo

Dodał: admin październik - 17 - 2010

crave-world-clock Portal softpedia.com raczy nas co jakiś czas ciekawymi promocjami, dzięki którymi można zdobyć za darmo ciekawe programy. Tym razem witryna proponuje nam aplikację prezentującą aktualny czas w różnych miejscach na świecie. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja Crave World Clock. Program został wyceniony przez producenta na ok. 20$ i w takiej właśnie cenie jest oferowany poza promocją. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Crave World Clock to aplikacja, która przyda się do śledzenia aktualnego czasu w wielu miejscach na świecie i jednocześnie jako zamiennik systemowego zegara. Wszystkie dane prezentowane są na kolorowej mapce dostarczanej przez NASA i uwzględniającą aktualne strefy dnia i nocy na świecie. Aplikacja umożliwia również ustawienie mapki jako tapety pulpitu. Wśród innych ciekawych funkcji wspomnieć trzeba o module alarmów i przypomnień oraz szybkim dostępie do międzynarodowych numerów kierunkowych.

Jak zdobyć Crave World Clock za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

http://www.craveworldclock.com/free-giveaway.html (skopiuj i wklej)

Następnie pobieramy plik instalacyjny programu.

http://www.softpedia.com/progDownload/Crave-World-Clock-Download-142147.html (skopiuj i wklej)


2 komentarze to “Crave World Clock za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Liczyłem na coś więcej od takiej mapy (satelitarnej) i to jeszcze płatnej, a to pokazuje tylko czas.

  2. admin pisze:

    Nie instalowałem tego programu ale sądząc po jego wycenie cudów bym się nie spodziewał ;) Tak czy inaczej dzięki za info o jakości tej aplikacji!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.