EASEUS Partition Master Professional za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2010

easeus-part-master Twórcy programu EASEUS Partition Master Professional konsekwentnie realizują model marketingowy, w którym stawiają na rozdawnictwo swojego dzieła. Być może chodzi tu o przyzwyczajenie potencjalnego użytkownika do konkretnego produktu. Nam pozostaje się cieszyć z kolejnej promocji bez wnikania w marketingowe szczegóły ;) Przedmiotem promocji jest legalna pełna wersja aplikacji EASEUS Partition Master Professional w wersji 6.1.1. Promocja jest ograniczona w czasie i kończy się w najbliższy piątek. Standardowa cena programu to 40$. Narzędzie w angielskiej wersji językowej.

Easeus Partition Master Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Wśród innych ciekawych funkcjonalności warto wspomnieć chociażby o wizualizacji zaplanowanych operacji. Dzięki niej użytkownik przed podjęciem ostatecznej decyzji może zobaczyć jak będzie się kształtować struktura dysku twardego po wykonaniu żądanej operacji. Oczywiście producent programu zapewnia, że narzędzie to jest w pełni bezpieczne dla danych zgromadzonych na dyskach. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta obsługuje również urządzenia RAID oraz jest w pełni kompatybilna także z 64-bitowymi systemami operacyjnymi.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 6 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z programem.

http://majorgeeks.com/EASEUS_Partition_Master_Professional_d6355.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.