F-Secure Antivirus 2011 na rok za darmo

Dodał: admin październik - 3 - 2010

f-secure-antivirus-2011 Przed nami kolejna bardzo ciekawa promocja dotycząca oprogramowania antywirusowego. Najbardziej ekscytującym elementem tej oferty jest ważność klucz licencyjnego, który możemy uzyskać. Otóż promocja ta pozwala na zdobycie legalnego i darmowego klucza pozwalającego na korzystanie z pełnej wersji programu F-Secure Antivirus 2011 aż przez rok! Promocja ta powinna więc spodobać się tym wszystkim których irytuje konieczność wyszukiwania nowych ofert co 3 miesiące, a jednocześnie poszukują sprawdzonych rozwiązań antywirusowych. Wartość oferowanego klucza to 40$.

Linia produktów F-Secure Antivirus to znane i lubiane oprogramowanie antywirusowe, które cieszy się dużą popularnością również wśród polskich użytkowników komputerów. Jak zapewnia producent, F-Secure Antivirus 2011 to produkt zapewniające kompleksową ochronę przed współczesnym szkodliwym oprogramowaniem. Do atutów programu producent zalicza również łatwy w obsłudze interfejs oraz błyskawiczną ochronę przed nowymi zagrożeniami poprzez wykorzystanie autorskiej technologii DeepGuard.

Trzeba również dodać, że poprzednie wersje produktów firmy F-Secure plasowały się w czołówkach rankingów oprogramowania antywirusowego, są to więc produkty sprawdzone i warte uwagi. Jak sprawuje się najnowsza odsłona tego antywirusa? Myślę, że roczny klucz licencyjny pozwoli na dogłębne zbadanie tego tematu ;)

Jak zdobyć F-Secure Antivirus 2011 za darmo?

Wystarczy wejść na profi w serwisie facebook, na którym prowadzona jest promocja, nacisnąć przycisk „Lubię to” i w formularzu rejestracyjnym podać swoje imię oraz adres e-mail.
UWAGA! Promocja przeznaczona jest dla obywateli Niemiec. Aby skorzystać z promocji będziecie więc musieli zmienić w ustawieniach swojego profilu na facebooku domyślny język z polskiego na niemiecki. Być może będzie również konieczne skorzystanie z bramki proxy. Klucze licencyjne nie dochodzą na wszystkie serwery e-mail. Spróbujcie użyć poczty na live.com, ymail.com czy rocketmail.com

http://www.facebook.com/FSecureDE?v=app_112208468836056 (skopiuj i wklej)


5 komentarzy to “F-Secure Antivirus 2011 na rok za darmo”

 1. inominatus pisze:

  dziękuję za info o tej promocji

 2. FreeGhost pisze:

  Z tego co mi wiadomo to na pewno nie działa z kontami Gmail i chyba też Hotmail oraz podobno w tej promocji sprawdzany jest także adres IP…ale myślę,że wart „pokombinować” tymbardziej,że program jest także w polsiej wersji językowej…

  Pozdrawiam.

 3. Ewa pisze:

  Nie mogę sobie poradzić :/ Konto mam na hotmailu i niestety nie działa :(
  Komuś się udało?

 4. admin pisze:

  Przestawienie języka profilu na niemiecki i użycie adresu e-mail w domenie yahoo.com skutkuje pomyślnym przejściem przez procedurę i uzyskaniem klucza! Sprawdzone osobiście!
  Dodałem bezpośredni link do profilu F-Secure Deutschland, który organizuje promocję.

 5. tomek pisze:

  mam prośbę o napisanie krok po kroku jak to zrobić, mi nie otwiera się żadna zakładka z promocją, kliknąłem „lubię to” po niemiecku i co dalej?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.