GOTD: AllMySongs Database za darmo

Dodał: admin październik - 10 - 2010

AllMySongs-Database Dzięki dzisiejszej promocji oferowanej na giveawaoftheday.com będziecie mieli szansę zapanować nad swoją kolekcją plików muzycznych zgromadzonych na dyskach twardych. Przedmiotem promocji jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja aplikacji katalogującej AllMySongs Databese 1.4. Przypominam, że promocja ta jest ograniczona w czasie i potrwa tylko do jutra, 11 października 2010 r. do godz. 9.00. Standardowa cena programu poza promocją to ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

AllMySongs Database to cyfrowa biblioteka muzyczna służąca do zarządzania i katalogowania plików muzycznych oraz płyt AudioCD. Program obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych, takie jak MP3, WMA, OGG itd. Jak zapewnia producent, dzięki tej aplikacji bez trudu znajdziemy interesujący nas utwór podając jego tytuł, autora, gatunek muzyczny itd. Oprócz tego AllMySongs został wyposażony w funkcjonalność pozwalającą na automatyczne pobieranie z Internetu okładek albumów, zdjęć wykonowawców, biografii artystów czy informacji na temat płyt AudioCD.

Jak zdobyć AllMySongs Database za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15898 (skopiuj i wklej

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.