GOTD: Dark Calendar za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2010

dark-calendar Dzisiejsza propozycja witryny rozdawniczej GOTD to nawiązanie do zbliżającego się amerykańskiego święta Halloween. Oferowany program to nietypowy organizer posiadający interfejs w kolorach przypominających właśnie o wspomnianym święcie. Przedmiotem promocji darmowa i legalna pełna wersja aplikacji Dark Calendar. Zakup organizera poza promocją wiąże się z wydatkiem prawie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja ważna do jutra, 30 października 2010 r. do godz. 9:00 rano.

Trzeba przyznać, że producenci programu Dark Calendar postawili na oryginalności. Jest to bodaj jedyny na rynku organizer posiadający oprawę graficzną tak mocno nawiązującą do święta Halloween. Oczywiście funkcjonalność programu nie ogranicza się do działania tylko we wspomniane święto, a jest to pełnowartościowy organizer nadający się do codziennego użytku.

Dark Calendar wyposażony został w tak niezbędne modułu jak kalendarz, zegar, alarmy i przypomnienia oraz lista zadań do zrobienia. Program posiada również funkcjonalność pozwalającą na eksport danych w nim zapisanych do zewnętrznych plików. Oprócz tego znajdziemy tu tak potrzebne funkcje jak chociażby synchronizacja danych z programem Outlooku czy cykliczne wykonywanie kopii zapasowych. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta posiada możliwość tworzenia alarmów z przypomnieniami za pośrednictwem SMS lub e-mail.

Istotnymi wadami aplikacji wskazywanymi przez użytkowników jest jednak uboga funkcjonalność w stosunku do rozbudowanych, komercyjnych zamienników oraz zadziwiająco duża waga programu – potrzebuje on aż ponad 100MB przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Dark Calendar za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16552 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.