GOTD: G-Recorder Pro za darmo!

Dodał: admin październik - 15 - 2010

g-recorder Czy wśród czytelników TechnetBloga są tacy, którzy często korzystają z komunikatora Skype? Jeśli odpowiedź na to pytanie dla niektórych z Was brzmi twierdząco, a dodatkowo szukacie narzędzi pozwalający na zarchiwizowanie przeprowadzonych za pomocą Skype-a konwersacji, to z pewnością zainteresuje Was  dzisiejsza promocja GOTD. Tylko dziś do wzięcia jest zupełnie darmowa i legalna pełna wersja aplikacji G-Recorder Pro 2.2.5. Skorzystanie z niniejszej oferty pozwoli na zaoszczędzenie 40$. Program posiada interfejs w języku angielskim. Przypominam również, że promocja jest aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

G-Recorder Pro to narzędzie pozwalające na zapisywanie rozmów – zarówno tekstowych jak i dźwiękowych – wykonanych przy pomocy komunikatora Skype. Unikalność tej aplikacji polega na tym, że archiwizowane dane są zapisywane w tzw. chmurze, czyli na zewnętrznych serwerach niezależnych od naszego komputera lokalnego. Trzeba zaznaczyć, że „chmurą” w przypadku tego programu są serwery poczty Gmail.

Producent chwali się, że program pozwala na automatyczne zapisywanie rozmów, posiada obsługę firmowych serwerów pocztowych (np. Microsoft Exchange) oraz pozwala na przekazywanie nagrań na jakąkolwiek skrzynkę pocztową.

Jak zdobyć G-Recorder Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16159 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.