GOTD: Phantom Armor za darmo

Dodał: admin październik - 12 - 2010

phantom-armor Bardzo ciekawą promocję serwuje nam dziś witryna rozdawnicza giveawayoftheday.com. Przedmiotem promocji jest bowiem oprogramowanie, dzięki któremu możemy ochronić się przed szkodliwym oprogramowaniem. Nie chodzi tu jednak o aplikacje antywirusowe, a o wyziolowane wirtualne środowisko niezależne od systemu Windows. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja Phantom Armor. Program ten został wyceniony przez producenta na 60$. Aplikacja posiada interfejs a angielskiej wersji językowej.

Phantom Armor to proste rozwiązanie dla systemów Windows zapewniające ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem. Program chroni komputer przez szkodnikami za pośrednictwem specjalnego trybu pracy – Phantom Protect Mode. Tryb ten pozwala na pracę w wyizolowanym środowisku, gdzie wszelkie zmiany dokonane przez potencjalnie złośliwe programy, nie mają żadnego wpływu na realny system operacyjny zainstalowany na komputerze.

Wśród głównych zalet programu producent wymienia m.in. skuteczną ochronę przed wszystkimi znanymi i nieznanymi wirusami, bezpieczne surfowanie w sieci Internet, ochronę własnej prywatności, ochronę MBR. Nie można również odmówić producentowi racji w stwierdzeniu, że narzędzie to pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, które musielibyśmy wydać w związku z awarią komputera.

Jak zdobyć Phantom Armor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16080 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.