GOTD: Traffic Washer za darmo

Dodał: admin październik - 14 - 2010

trafficwasher Co ciekawego w dzisiejszej promocji znanej nam już witryny rozdawniczej? Narzędzie, które powinno ucieszyć rodziców chcących mieć kontrolę nad swoimi dziećmi korzystającymi z zasobów światowej sieci. Przedmiotem promocji jest bowiem całkowicie legalna i darmowa pełna wersja narzędzia służącego do kontroli rodzicielskiej – Traffic Washer. Oferta ta pozwala wszystkim zainteresowanym na zaoszczędzenie 40$. Aplikacja nie posiada niestety interfejsu w polskiej wersji językowej. Promocja ta jak zwykle potrwa tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Traffic Washer jest aplikacją wspomagającą kontrolę nad sposobem korzystania z Internetu przez dzieci. Program automatycznie nie pozwala na odwiedzenie stron zdefiniowanych na czarnej liście, a także sprawdza czy strony przeglądane przez osobę kontrolowaną pod kątem obecności treści dla dorosłych. Po wykryciu takowych treści narzędzie niezwłocznie zablokuje dostęp do strony. Traffic Washer pozwala także na pracę w trybie, w którym użytkownik może odwiedzać tylko witryny zdefiniowane na tzw. białej liście. Możemy również zablokować dostęp do określonych kategorii stron, np. do portali społecznościowych.

Jak zdobyć Traffic Washer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16132 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.