GOTD: Vectorian Giotto ponownie za darmo

Dodał: admin październik - 8 - 2010

vectorian-giotto W dzisiejszej promocji witryny giveawayoftheday.com ponownie do wzięcia Vectiorian Giotto – oprogramowanie z kategorii aplikacji służących do tworzenia animacji w technologii flash. Program był już przedmiotem promocji na wspomnianej stronie zaledwie kilka dni temu, jednak ze względu na problemy z uzyskaniem klucza leżące po stronie producenta, oferta została zdjęta z witryny, a w jej miejsce pojawiła się inna promocja. Dziś czas na rehabilitację ;) Jak zwykle promocja ta potrwa tylko do jutra, 6 października b.r. do godziny 9:00 rano. Standardowa cena programu poza promocją to 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Vectorian Giotto to według zapewnień producenta proste w obsłudze narzędzie o dużych możliwościach w zakresie tworzenia animacji flash. Program zawiera bibliotekę ponad 50 różnych efektów, w które możemy wyposażyć elementy animacji oraz ponad 100 wstępnie przygotowanych kompilacji efektów. Z pomocą programu będziemy mogli również dodać do naszych projektów ścieżkę dźwiękową.

Vectorian Giotto zasługuje na uwagę przede wszystkim z tego względu, że za podobne aplikacje z tej samej kategorii trzeba często zapłacić dosyć spore sumy pieniędzy, natomiast dzięki tej promocji mamy szansę na zdobycie użytecznego narzędzia za darmo.

Jak zdobyć Vectorian Giotto za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16106 (skopiuj i wklej

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Vectorian Giotto ponownie za darmo”

 1. vi pisze:

  A czy w tym programie można zrobić animacje po ścieżce ?

 2. admin pisze:

  Nie mam pojęcia. Tworzenie animacji do dla mnie czarna magia ;) Być może na stronie producenta znajdziesz jakieś informacje na ten temat.

 3. vi pisze:

  no właśnie nie mogę się doczytać
  ale to jest prawie identyczny program jak Sothink SWF Quicker
  jednak jeśli nie posiada animacji po ścieżkach to go to dyskwalifikuje
  do poważniejszych zastosowań :(

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.