GOTD: Vectorian Giotto za darmo

Dodał: admin październik - 5 - 2010

vectorian-giotto Serwis z 24-godzinnymi promocjami oprogramowania – giveawayoftheday.com – kusi nas dzisiaj promocją oprogramowania z kategorii aplikacji służących do tworzenia animacji w technologii flash. Przedmiotem oferty jest darmowa i legalna pełna wersja Vectorian Giotto. Jak zwykle promocja ta potrwa tylko do jutra, 6 października b.r. do godziny 9:00 rano. Standardowa cena programu poza promocją to 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Vectorian Giotto to według zapewnień producenta proste w obsłudze narzędzie o dużych możliwościach w zakresie tworzenia animacji flash. Program zawiera bibliotekę ponad 50 różnych efektów, w które możemy wyposażyć elementy animacji oraz ponad 100 wstępnie przygotowanych kompilacji efektów. Z pomocą programu będziemy mogli również dodać do naszych projektów ścieżkę dźwiękową.

Vectorian Giotto zasługuje na uwagę przede wszystkim z tego względu, że za podobne aplikacje z tej samej kategorii trzeba często zapłacić dosyć spore sumy pieniędzy, natomiast dzięki tej promocji mamy szansę na zdobycie użytecznego narzędzia za darmo.

Jak zdobyć Vectorian Giotto za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15858 (skopiuj i wklej

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Vectorian Giotto za darmo”

 1. FreeGhost pisze:

  Ze względu na poważne problemy z aktywacją Vectorian Giotto i brak kontaktu z producentem zrezygnowano dziś z tej promocji…

  W tej chwili trwa promocja na program Aplus DVD Ripper and Video Converter -program do zgrywania,konwertowania,edytowania oraz odtwarzania wideo bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków…można skopiować , zgrać i skonwertować niemal wszystkie rodzaje plików wideo do formatu takiego jak flash video, flv, YouTube wideo AVI, DivX, ASF, WMV , WMA, MPEG, MOV, QT, RM, RMVB rm , mov , wmv, avi, mpeg, Mac iPod i plików wideo, Mac iPhone (MP4) plików wideo, Apple TV (MP4) plików wideo, plików wideo, sony psp , telefonów komórkowych (3GP ) plików wideo, plików wideo, pocket pc , Zune (MP4) plików wideo, flv, flash video , youtube pliki wideo , mp3 audio

  Link do pobrania:

  http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=14620

 2. Andrzej pisze:

  Program jest dostępny za darmo. Strona producenta http://vectorian.com. Jest też dostępna pomoc, niestety po angielsku. Wystarczy na stronie producenta kliknąć łącze support i mamy dostęp do stron z opisami i tutorialami.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.