GOTD: WinX DVD Ripper Platinum 6 za darmo

Dodał: admin październik - 31 - 2010

winx-dvd-ripper-platinum-6 Dzisiejsza promocja GOTD to już kolejna w krótkim czasie okazja na zdobycie świetnego oprogramowania pochodzącego od firmy Digiarty Software. Tym razem mamy okazję zdobyć sztandarowy produkt tej firmy służący do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja aplikacji WinX DVD Ripper Platinum 6. Program oferowany jest poza promocją w cenie 30$. Narzędzie posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa do jutra, do godz. 8:00.

WinX DVD Ripper Platinum 6 to najnowsza odsłona świetnego narzędzia służącego do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytach DVD, czyli do popularnego rippowania. Aplikacja ta pozwala na szybkie przekonwertowanie fimów DVD do najbardziej popularnych formatów zapisu skompresowanych filmów. Obsługa DVD Rippera jest na tyle prosta, że z przygotowaniem kopii zapasowej o wysokiej jakości poradzi sobie nawet mniej wprawiony użytkownik komputera.

Jeżeli ktoś z Was chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego narzędzia, a nie zapoznał się wcześniej z tekstami publikowanymi na TechnetBlogu, to zachęcam do przejrzenia szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum. Dla przypomnienia podaję również listę najważniejszych zmian, którymi chwali się producent programu:

  • możliwość tworzenia wyjściowego pliku MP4 z dwu-, cztero- lub sześciokanałowym dźwiękiem AC3
  • możliwość zapisu pliku AVI, MPEG oraz WMV z oryginalną ścieżką dźwiękową DVD AC3/DTS 6
  • ulepszony dekoder WMV spełniający wymagania Windows Media Center
  • znaczący wzrost szybkości pracy dekodera H.264
  • lepsze wsparcie dla procesorów wielordzeniowych
  • zoptymalizowano wsparcie dla urządzeń iPhone 4, iPod 4, iPad i innych urządzeń opartych na systemie iOS 4
  • nowy interfejs

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16492 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.