Iolo Search and Recover na 6 m-cy za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2010

iolo-search-and-recover Kolejna dziś promocja ciekawego oprogramowania. Tym razem będzie to narzędzie, które powinno przydać się każdemu. Mówię tu o programach służących do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników danych. Chyba każdy ma za sobą co najmniej jedną przygodę z nie dającym się odczytać nośnikiem, zawierającym jakieś potrzebne dane. Warto więc na wszelki wypadek zaopatrzyć się w tego typu narzędzie. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Iolo Search and Recover przez 6 miesięcy.  Obecna cena rocznej licencji to 30$. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Iolo Search and Recover to narzędzie służące do odzyskiwania plików utraconych zarówno na skutek przypadkowego skasowania jak i w związku z uszkodzeniem nośnika danych, na którym były one przechowywane. Jak zapewnia w opisie aplikacji jej producent, używanie dobrego oprogramowania do odzyskiwania danych pozwala na przywrócenie plików utraconych nawet kilka lat wstecz, natomiast użycie kiepskiego narzędzia niweczy wszelkie szanse na odzyskanie potrzebnych nam danych. Nie muszę chyba pisać, który program jest przedstawiany jako ten najlepszy? ;)

Iolo Search and Recover pozwala na odzyskiwanie danych z wszelkich nośników cyfrowych oraz urządzeń przechowujących dane w postaci cyfrowej, m.in z kamer, aparatów cyfrowych, odtwarzaczy MP3/MP4, płyt CD/DVD, kart pamięci itd. Obsługiwane są wszelki typy urządzeń, takie jak IDE, SCSI, USB, USB 2.0 FireWire i inne. Program odzyskuje również e-mail i dane z popularnych programów pocztowych. Dzięki aplikacji odzyskamy pliki utracone wskutek niewłaściwego działania urządzeń, uszkodzenia nośników, formatowania czy powtórnego partycjonowania dysku.

Jak zdobyć Iolo Search and Recover za darmo?

Konieczne będzie wejść na stronę promocyjną i złożenie zamówenia na program.

http://www.iolo.com/Landing/?pid=8ADCFC26-55E6-472f-8013-1300208734BC&utm_source=linkshare (skopiuj i wklej)

W odpowiednim polu formularz musimy również wpisać poniższy kupon rabatowy, redukujący cenę produktu do zera ;)

http://i54.tinypic.com/14b28tl.jpg (skopiuj i wklej)

Wszystkich zainteresowanych promocją przestrzegam przed podawaniem prywatnego adresu e-mail, gdyż firma Iolo lubi często wysyłać informacje handlowe na temat aktualnej oferty ;)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.