iToolSoft DVD Ripper za darmo!

Dodał: admin październik - 6 - 2010

itoolsoft-dvd-ripper Po krótkiej przerwie przeznaczonej na odgrzewanie starych kotletów, powracamy do nowości. Tym razem do wzięcia jest oprogramowanie służące do zgrywania i konwertowania materiałów wideo z płyt DVD. Narzędzie tego producenta nigdy wcześniej nie gościło na TechnetBlogu, jest to więc dobra okazja by sprawdzić co ciekawego zaoferuje w swoim programie właśnie ten producent. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji iToolSoft DVD Ripper w wersji zarówno dla komputerów z systemem Windows jak i dla Mac-ów. Standardowa cena programu to 26$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

IToolSoft DVD Ripper to kolejna prosta w użyciu aplikacja służąca do wykonywania kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytach DVD. Z pomocą programu można bardzo szybko zgrać film DVD i przeprowadzić konwersję do prawie wszystkich formatów audio i wideo,zgodnych z  większością urządzeń multimedialnych,takich jak odtwarzacz iPod,iPhone,Apple TV,PSP,PS3,BlackBerry,PMP iRiver,Windows Mobile,Xbox,telefon komórkowy itd.

Narzędzie to posiada również szereg funkcji pozwalających na ingerencję w konwertowany materiał wideo. Chodzi tu o takie możliwości jak cięcie i klejenie plików wideo czy zmiana rozmiaru klatki wideo. Ponadto producenta zapewnia że iToolSoft DVD Ripper posiada prosty w obsłudze interfejs, a rezultatem pracy programu są wysokiej jakości pliki wideo.

Jak zdobyć iTool Soft DVD Ripper za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Na poniższej stronie znajdziemy również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

http://www.itoolsoft.com/giveaway.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.