MacX DVD Ripper Pro za darmo

Dodał: admin październik - 12 - 2010

macx-dvd-ripper-pro Nie możemy narzekać na małą liczbę promocji dotyczących aplikacji służących do rippowania płyt DVD, gdyż co jakiś czas pojawia się kolejna oferta dotycząca tego typu oprogramowania. Wszystkich lubiących te programy ucieszy fakt, że mamy następną promocję w której do wzięcia jest darmowa i legalna pełna wersja MacX DVD Ripper Pro. Producentem programu jest dobrze nam już znany z innych promocji producent, firma Digiarty Software. Udostępniono zarówno pełną wersję dla systemów Windows jak i Mac. Korzystając z promocji mamy szansę zaoszczędzić 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Jak można wywnioskować ze strony internetowej producenta, MacX to linia produktów firmy Digiarty Software przeznaczona dla komputerów Mac. Natomiast druga linia produktów przeznaczona dla komputerów z systemem Windows oznaczana jest przedrostkiem WinX. W świetle tych informacji trochę dziwnym jest fakt, że program będący przedmiotem promocji jest oferowany zarówno dla Maców jak i dla systemów Windows ;)

Wracając zaś do funkcjonalności samego programu, to MacX DVD Ripper Pro jest kolejnym w ofercie tej firmy narzędziem służącym do rippowania nośników DVD zawierających materiał filmowych i ich konwertowania do najbardziej popularnych formatów kompresji wideo. Z opisu wynika, że program posiada funkcjonalność zbliżoną do znanego nam już WinX DVD Ripper Platinum. Wszystkich, którzy chcą się zapoznać z możliwościami tamtego programu zachęcam do przejrzenia testu, który ukazał się na TechnetBlogu.

Jak zdobyć MacX DVD Ripper Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Na stronie opublikowano klucz licencyjny pasujący do wersji dla komputerów Mac. Użytkownicy Windows nie muszą nic wpisywać – wystarczy pobrać instalator. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 28 października!

http://www.macxdvd.com/mac-dvd-ripper-pro/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.