Marine Aquarium 3.0 za darmo

Dodał: admin październik - 20 - 2010

marine-aquarium Tym razem troszkę nietypowa promocja, bo do wzięcia nie będzie żadne narzędzie dyskowe czy oprogramowanie antywirusowe, a dodatek upiększający system Windows. Przedmiotem promocji jest bowiem darmowa i legalna pełna wersja rozbudowanego wygaszacza ekranu Marin Aquarium 3.0. Ze zrzutów ekranowych udostępnionych na stronie producenta wynika, że jest to naprawdę ładny dodatek i wręcz propozycja obowiązkowa dla wszystkich entuzjastów upiększania systemu ;) Standardowa cena wygaszacza 20$.Tym razem troszkę nietypowa promocja, bo do wzięcia nie będzie żadne narzędzie dyskowe czy oprogramowanie antywirusowe, a dodatek upiększający system Windows. Przedmiotem promocji jest bowiem darmowa i legalna pełna wersja rozbudowanego wygaszacza ekranu Marin Aquarium 3.0. Ze zrzutów ekranowych udostępnionych na stronie producenta wynika, że jest to naprawdę ładny dodatek i wręcz propozycja obowiązkowa dla wszystkich entuzjastów upiększania systemu ;) Standardowa cena wygaszacza 20$.

marine-aquarium2O wygaszaczach ekranu raczej nie można napisać zbyt wiele, ograniczę się do wymienia w ślad za producentem najważniejszych cech wyróżniających go spośród innych produktów dostępnych na rynku. Marine Aquarium w wersji 3 to akwarium 3D w zupełnie nowej wysokiej jakości. W poprzednich jego wersjach zbiornik zamieszkiwało maksymalnie 8 rybek. Najnowsza wersja jest w stanie pomieścić nawet 30 rybek. Wygaszacz wspiera funkcje wyświetlania obrazu na wielu monitorach. Ciekawą funkcjonalnością jest również możliwość ustawienia listy utworów, które będą odtwarzane podczas wyświetlania wygaszacza. Produkt posiada także moduł zegara i kalendarza oraz pozwala na ustawienie indywidualnego logo w tle wygaszacza.

Jak zdobyć Marine Aquarium 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić zamieszczony tam formularz.

http://register.avanquest.com/ABSOFT/produits/Promotion/enregistrement_presse/register_cov_gd.cfm?idcgd=499 (skopiuj i wklej)

Teraz wystarczy już tylko pobrać i zainstalować plik instalatora programu.

ftp://ftp2.avanquest.com/evaluation/MarineAquarium/3/MarineAquarium3_ENG.exe (skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Marine Aquarium 3.0 za darmo”

  1. Anonim pisze:

    nie moge pobrac wszystko co pozdrawiam am21

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.