GOTD: Multiset 7.8.1 za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2010

mulltiset Na dobry początek nowego tygodnia witryna rozdawnicza proponuje nam bardzo ciekawe narzędzie pozwalające zautomatyzować proces reinstalacji systemu Windows. Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem częstych reinstalacji, ale wiem, że część właścicieli komputerów robi to dosyć często, a niektórzy traktują to wręcz jak hobby ;) Dla nich to świetna promocja! Przedmiotem oferty jest darmowa i legalna pełna wersja narzędzia Multiset 7.8.1. Standardowa cena tego programu poza promocją to aż blisko 100$! Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja potrwa do wtorku, 19 października do godz. 9:00 rano. Licencja pozwala na komercyjne użycie produktu.

Almeza Multiset 7 to narzędzie służące do szybkiej reinstalacji systemu Windows bez utraty jakichkolwiek danych. Program automatyzuje proces reinstalacji wszystkich wersji systemu Windows, wzbogacając instalację we wszystkie najnowsze service pack-i, łatki i poprawki bezpieczeństwa. Aplikacja zainstaluje wstępnie skonfigurowany i gotowy do użytku system operacyjny na każdym komputerze. Dzięki temu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów oraz pozbyć się problemu instalacji wszystkich potrzebnych aplikacji zaraz po reinstalacji systemu.

Główne cechy produktu:

  • tworzenie bootowalnych pendrive-ów
  • automatyczna instalacja Windows
  • automatyczna instalacja wszelkich aplikacji
  • tworzenie bootowalnych dysków do automatycznej (nienadzorowanej) instalacji Windows i oprogramowania
  • automatyczne odzyskiwanie ustawień systemowych
  • automatyczna instalacja zdalna

Jak zdobyć Multiset 7.8.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=15980 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Multiset 7.8.1 za darmo”

  1. tedi13 pisze:

    Multiset 8.7.1 – interfejs też po polsku

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.