Steganos Privacy Suite 11 za darmo!

Dodał: admin październik - 14 - 2010

steganos-privacy-suite11 Dzisiejszy dzień obfituje najwyraźniej w dobre promocje ;) Kolejna oferta, którą chciałbym Wam przedstawić dotyczy oprogramowania służącego do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja pakietu Steganos Privacy Suite 11. Warto wspomnieć, że jest to najnowsza wersja oferowana obecnie w sprzedaży. Mam nadzieję, że również sama marka Steganos jest już czytelnikom znana i tym bardziej zachęca do skorzystania z promocji ;) Standardowa cena programu poza promocją to 70$. Program posiada interfejs a angielskiej wersji językowej.

W obecnych czasach gdy duża cześć użytkowników komputerów posiada laptopy i inne urządzenia przenośne, a także w czasach szybkiego obiegu dokumentów w formie cyfrowej i za pośrednictwem takich nośników jak płyty CD, DVD czy pendrive-y konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie tych danych, by nie narażać ich na kradzieże. W tym właśnie celu stworzony został pakiet narzędzi Steganos Privacy Suite 11. W skład pakietu wchodzi kilka modułów oferujących następujące funkcje:

  • tworzenie wirtualnych dysków do bezpiecznego przechowywania danych oraz szyfrowania plików
  • menadżer haseł pozwalający na zebranie wszystkich haseł dostępu w jednym miejscu. Moduł oferuje przenoszenie haseł w technologii przeciągnij i upuść a także automatyczne wypełnianie formularzy logowania
  • wirtualna niszczarka dokumentów pozwalająca na całkowite i nieodwracalne zniszczenie poufnych danych
  • szyfrowanie wiadomości e-mail

Jak zdobyć Staganos Privacy Suite 11 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

http://bit.ly/dqOzP0 (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu można pobrać stąd:

http://file.steganos.com/software/sss2009int.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.