SWF Encrypter 4.0.6 za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2010

amayeta-swf-encrypt Firma Amayeta, producent oprogramowania komputerowego zdecydowała się udostępnić za darmo jeden ze swoich flagowych produktów – SWF Encrypter. Jak czytamy na stronie promocji krok ten został podjęty ze względu na widoczną potrzebę zabezpieczania cyfrowych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja SWF Encrypter w wersji 4.0.6. Jest to wersja o dwa “oczka” niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji 6. Najnowsza wersja została wyceniona przez producenta na 145$. Program posiada interfejs w języku angielskim.

SWF Encrypter to oprogramowania przydatne głównie dla osób zajmujących się tworzeniem plików w Adobe Flash SWF. Zadaniem tego narzędzia jest zabezpieczenie stworzonych plików przed ich dekompilacją. I jak deklaruje na swojej stronie producent, SWF Enecrypter zapewnia ochronę zarówno przed inżynierią wsteczną jaki i dekompilacją przy użyciu wszystkich popularnych dekompilatorów flash.

Czy jednak w rzeczywistości jest aż tak kolorowo? Podczas przygotowywania tego wpisu natrafiłem na ciekawe informacje na temat poziomu zabezpieczenia oferowanego przez ten program:

Od jakiegoś czasu jest dostępny nowy SWF Encrypt z numerkiem 6.0 Jak twierdzą autorzy to super program do zabezpieczenia flashy. Informują również klientów, że na rynku znajdują się rzekomo kiepskiej jakoś podróbki programów zabezpieczających[…]

Poprzednia wersję SWF Encrypt 5.0 AS3 złamałem bez problemu, z braku czasu dopiero teraz przyjrzałem się nowemu 6.0. Numer o jeden wyżej sugerował by jakieś rewelacyjne zmiany w sposobie zabezpieczeń flashy. Jednak to złudne przypuszczenia i zabiegi marketingowe.

Zabezpieczenia złamałem w pare minut, mało różniły się w stosunku do poprzednika nadal polegają na umieszczeniu jak ja to nazywam “dead code” czyli zabiegów polegających na dodaniu kodu który “wywala” dekompilatory i który nigdy nie zostanie wykonany przez AVM […]

Podsumowując nie warto kupować SWF Encrypt 6 jeśli liczy się na zabezpieczenie kodu, a nie tylko zmianę nazw. Jako zmieniacz nazw SWF Encrypt 6 jest w porządku.

źródło: http://www.konkursy-hack.pl/articles.php?article_id=31

Jak widać jest to poważny argument przemawiający za tym, by jednak nie wydawać prawie 150$ dolarów na najnowszą wersję tego programu.

Jak zdobyć SWF Encrypter 4.0.6 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i poprawnie wypełnić zamieszczony tam formularz rejestracyjny.

http://www.amayeta.com/promo/mag/ (skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny można pobrać z poniższej lokalizacji.

http://www.amayeta.com/downloads/full/swfencrypt/4.0/SWFEncrypt_Setup_4.0.6.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.