Video Converter Factory Pro za darmo

Dodał: admin październik - 20 - 2010

video-converter-factory-pro Kolejna w tym tygodniu promocja pozwalającą na zdobycie oprogramowania służącego do konwersji materiału wideo. Trzeba przyznać, że na tym segmencie rynku panuje już duży tłok, a jak widać po ostatnich promocjach, kolejne firmy chcą wyciąć dla siebie kawałek tego tortu stosując rozdawniczą kampanię promocyjną :) Tym razem do ataku przystąpiła firma Wonderfox Soft oferując darmową i legalną pełną wersję aplikacji Video Converter Factory Pro. Koszt programu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 27 października b.r.

Video Converter Factory Pro to – jak zapewnia producent – kolejne bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwersji plików wideo o bardzo dużych możliwościach. Z pomocą aplikacji szybko przekonwertujemy zarówno filmowe płyty DVD jak i najpopularniejsze formaty plików wideo do wielu równie popularnych formatów wyjściowych. Program został wyposażony również w opcje edycyjne pozwalające na m.in. przycinanie, łączenie i dzielenie plików wideo.

Video Converter Factory Pro obsługuje następujące formaty źródłowe: AVI, MP4, DAT, MPG, MPEG, H.264, NSV, VOB, MOV, FLV, MKV, TS/TP/TRP(AVHD H.264, VC-1, MPEG-2 HD), DV, WMV, ASF,3GP, 3G2, WAV, APE, FLAC, M4A, WMA, AAC, AC3, MKA, OGG, AIFF, RA, RAM, MP3, MP2, MPA
Wśród wspieranych formatów wyjściowych producent wymienia natomiast: WMV, VOB ,MPG, MOV, MP4, AVI, ASF, DV, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV, MKV, M4V, SWF, FLAC, AIFF, AU, MKA, OGG, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP3

Warto również wspomnieć, że możliwości programu pozwalają na konwertowanie filmów nadających się do odtwarzania w różnego rodzaju urządzeniach przenośnych, takich jak np. telefony komórkowe, iPody, odtwarzacze MP4 itd.

Jak zdobyć Video Converter Factory Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i zapoznać się z jej treścią. Znajdziemy tam zarówno klucz licencyjny jaki i link do pobrania instalatora programu.

http://www.videoconverterfactory.com/giveaway/video-converter-factory-pro.html (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.